Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha Neumba mennénk nyaralni...

Ha Neumba mennénk nyaralni (Bosznia Hercegovina), milyen útvonalon a leggazdaságosabb, esetleg még látványos is az út?

Figyelt kérdés
A Hotel Sunce-t néztem ki, ha volt már valaki esetleg jó lenne, ha írna róla. Így szeptember elején már csak a déli részek időjárásában bízom. Esetleg még Montenegró is számításba jöhetne, ha már annyira délre megyünk. Melyik lenne jobb?
2008. aug. 29. 11:25
 1/1 anonim válasza:

Nos, én voltam Neumban autóval. Nem én vezettem, hátul ültem, ezért nem tudom az utat. Mi Szarajevó felől mentünk, de ilyen útban még nem sokszor volt részem. A hegyek között szerpentineken kellett menni, de úgy be voltam ijedve, hogy az nem igaz, pedig nem is az ablak mellett ültem. Az utak nagyon keskenyek, a kanyart gázzal kellett bevenni gyorsan, hogy az autónak legyen elég lendülete felkapaszkodni. Bár az is igaz, hogy VW Transporterrel mentünk 9-en...

Szerintem nem sok út vezet arra, hiszen Boszniának elég kis része van a tengerpart mellett.


Röviden: az út nagyon izgalmas volt, főleg sötétben...

2009. aug. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!