Kezdőoldal » Utazás » Európa » Berlin, első látogatás,...

Berlin, első látogatás, nyáron. Hány napra éri meg menni, hogy az alap dolgokat megnézzem kényelmesen és kialakulhasson bennem egy kép a városról?

Figyelt kérdés

2015. máj. 11. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy het szerintem a minimum, ha nem rohanvast akarsz mindent megnezni.
2015. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mi tavaly voltunk 5 éj/6 napot és nagyon kevés volt. (Igaz, nehezítette a dolgot egy alig 2 éves gyerek) Legközelebb biztos 8-10 napra mennék.
2015. máj. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudom elképzelni, mi a fenét lehet csinálni Berlinben 10 napig turistaként, hacsak nem vagy persze időmilliomos, aki mindenhol ráér hetekig nézelődni. Mondom ezt úgy, hogy imádom Berlint, és laktam is ott majdnem egy évig. Turistaként viszont sokkal kevesebb látnivaló van, mint teszem azt Párizsban.


Mondjuk ha az alapos múzeumlátogatás híve vagy, akkor már pusztán a Neues Museumban el lehet tölteni két hetet. De maga a város nem tartozik a szebbek közé, Drezda pl. sokkal szebb város, nem is beszélve az olyanokról, mint Nürnberg.

2015. máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia:) hát őszintén nem tudom megmondani, mert mi voltunk 5 napot 4 éve, és akkor egy city-busszal körbejártuk a várost, meg múzeumokat. Most itt vagyok 1 hónapja és rájöttem, hogy még rengeteg minden van amit nem láttam:D (jó persze a tanulás miatt nincs is olyan sok időm nézelődni). De szerintem szánj rá min.1 hetet
2015. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!