Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mikor érdemes a repülőjegyet...

Mikor érdemes a repülőjegyet venni vannak kedvezményes napok?

Figyelt kérdés
Angliába tervezek barátnőmmel utazni Július legelején vagyy Június legvégén, a jet2 néztem. Mikor érdemes venni, hallottam, hogy van olyan nap mikor olcsóbb de minél későbbre halasztom annál drágább is a jegy.
2015. máj. 15. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A jet2 elég drága szokott lenni, Ryanair-t nézzél vagy Wizzairt.
2015. máj. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jet2 drága, most hogy a Wizzair is megy glasgowba, talán olcsóbb lesz.
2015. máj. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mtke válasza:
Ez nem 100%de úgy tudom az indulás előtti 21 napon a lagolcsobb nekem be is szokott jönni igaz én Németország ba utazom
2015. máj. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi számít jó árnak? 50 000 lenne két embernek a jet 2 1 hónap múlva 1db nagy bőrönddel. East midlands ba mennénk oda csak az megy. Másképp londonból eljutni oda megint lenne vagy 10 000ft.
2015. máj. 15. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Amit szívből ajánlanék, fogj egy kockás füzetet, és írd össze benne a teljes költségedet. Keress rá az azair.com oldalán, mennyiből jutsz ki a számodra kedves városból Angliába. Ott elég pontos trendeket is fogsz találni, ha rászánsz fél órát, és megismered a használatát. (a kis grafikon ikon fogja mutatni az árakat).

Tudnod kell, minél előbb indulsz a szezonhoz képest, jelenleg annál jobb árakat kapsz. A szezon július legelején kezdődik...

Lefuttattam egy keresést a fenti módon, ezek szerint ha pl Kassához közel laksz, London, vagy Doncaster 20 euróból kihozható.

Még egy jó tanács. Felejtsd el azt a nagy bőröndöt... Pakolj mindent egy szabvány kézipoggyászba, és 10eFt körül megúszod az utat.

2015. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát egy bőrönd jól jönne viszek laptopot is az töltővel együtt már 4kg, jó tudnék ott is venni pár ruhát végül is. East midlands be megyek oda sajnos úgy látom csak jet2 megy, a Londonba érkezés nem túl jó a vonat 15 000 2 főre oda, autó is lehetséges de az meg 3 órás úttal terhelné ismerősöm aki lehet hogy munkától totál kimerülten jönne. :/ Nekem mindegy hogy itthon hol szállok fel Debrecen vagy Budapest de ott csak East midlands a jó, és nem igazán akarok átszállásost most először repülnék életemben.
2015. máj. 15. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!