Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában le lehet alkudni a...

Angliában le lehet alkudni a szobák árát?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy le lehet alkudni Angliában a szobák árát? Teszem azt 100 font egy hétre a szoba ára (csak példa), akkor mondhatok rá 75 fontot is, vagy ezek az árak mind fix árak?

2015. máj. 17. 07:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehol nem lehet a szobaárakat lealkudni, Angliában sem, legfeljebb hülyének néznek és normál áron sem adják ki neked.
2015. máj. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szobaárat sehol sem lehet alkudni, ezt mégis, hogyan gondolod??
2015. máj. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2.

Tudod ez a magyar logika. Hiszen mi magyarok szinte mindenből alkudnánk (a magyarok nagyrésze), és ezért gondoltam, hogy a szobák árát le lehet e alkudni.

2015. máj. 17. 09:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Hazánkban azért lehet alkudni, mert az elengedett összeg az elcsalt adóból származik. Aki viszont nem csal, mint az angolok, az nem tud engedni.
2015. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne lealkudni?Nekem sikerült. Persze azt felejtsd el hogy elengedi a negyedét, de nekem 560ból 520-ért kiadta a főbérlő.
2015. máj. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet. Heti 340-et lealkudtam 325-re, ha előre kifizetek 3 hónapot.


De ilyen 100-at 75-re nem fognak elengedni, ez való igaz. :)

2015. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha stabil bérlő benyomását kelted, alàrsz 1 vagy annál több évre, kaphatsz engedményt, de sokban ne reménykedj. Én 1150-et fizetek a lakásomra, piaci ára 1175. 25 fontot nyerek vele havonta. 25%-ot senki nem fog engedni.
2015. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Agency-s házból szerintem nem alkudsz, csak magán landlordnál. Éppen sikerülhet. Nekünk sikerült, de szerencsénk volt. Csak mellesleg néztünk meg egy házat-ránk tukmálták, hogy ugyan, ha már ott vagyunk, nézzük már meg. Tetszett nagyon-pár hónapon belül akartunk költözni. Mondta, hogy 340, de mondtuk, hogy az kicsit sok. 320-ra engedte. Tudta, hogy rendesek vagyunk, mert a férjem főnökének a sógora volt a tag és a főnök akkor már ismerte férjemet 3 éve. Mondtuk, hogy hosszútávra tervezünk ott maradni. 3 évet maradtunk.
2015. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is sikerült alkudni. Eleinte 100 font volt, majd a kutyát meglátta az inidiail landoros (félnek tőle) és azonnal 120-ra megemelte. Majd hosszú idők után anyámmal összehaverkodtak, meg a kutyával is , és le vette 110-re. De a negyedét semmiképp nem engednék el. Meg se próbálj ennyit. Kérdezd meg mennyi az alja.
2015. máj. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!