Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyáron szeretnénk Horvátország...

Nyáron szeretnénk Horvátországban nyaralni, van egy 3 éves kisfiúnk. Tudnátok nekem helyeket ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyan helyet keresünk ami szép, van homokos, és aprókavicsos partja is, és nem túl drága!!! Keresgélek, de annyi van, lehetetlen jól dönteni látatlanba!

Vir szigetre mentünk volna, de a sok negatív vélemény után inkább elvetettük...


2015. máj. 19. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint több Horvátország is létezik!?!?!Mert amelyikről én tudok itt a szomszédban,nem arról híres,hogy annyi homokos és aprókavicsos partja van,hogy lehetetlen választani.......
2015. máj. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na látod ezt nem tudom, hány homokos ill aprókavicsos partszakasza van, de elnézést a tudatlanságomért ;) Mindenesetre köszönöm a válaszodat, nagyon hasznos volt! Olyan igazi magyaros...!
2015. máj. 20. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondoltam,hogy nem reagálok semmit a kommentedre,de mivel már te vagy a sokadik eset,muszáj vagyok írni!Itt egy dolog magyaros,az pedig a kérdésed!De az tényleg igazi hamisítatlan magyar!!!!!

-ez az oldal oké,hogy arra van,hogy kérdezzünk!DE,ha már el szeretnék utazni valahova,előtte csak utána nézek már kicsit,hogy mit lehet/érdemes tudni arról a helyről!De sajnos a magyarok legtöbbje be van oltva önállóság ellen......a lustaságról meg nem is beszélve!Az meg elég szomorú,hogy ez a topic lassan már csak arról szól,hogy ide boldog boldogtalan megírja,hogy hova szeretne menni,x időre és y pénzből,és már konkrétan azt várja el,hogy itt teljesn idegen emberek szervezzék meg az ő utazását,hogy neki csak menni kelljen!!!!Én osztrák vagyok,a múltkor olvastam valahol egy cikket,hogy az osztrák jelszava:megoldom magam ,a magyaré:adjál!!adjál!!adjál!!!és csináld meg helyettem!!!!!lehet ez igy elég sarkos de van benne igazság......

-a válaszomban meg pont arra utaltam,hogy ha te homokos és/vagy aprókavicsos tengerparta vágysz,akkor ne horvátországban keresgélj,mert csalódni fogsz!Homokos alig van,és azok is szinte mind mesterségesek!aprókavicsos már van több,bár ez sem különösebben jellemző!olyan meg hogy a kettő együtt legyen,egymás mellett.........kb annyi az esélye mint a lottó 5ösnek!Horvátban a sziklás part a jellemző!

-látom amúgy az első hozzáshólásomat már sikerült lepontoznod! Mondjuk nem különösebben érdekel,főleg hogy sajnos az oldalon a pontozás az alapján megy,hogy tetszik/nem tetszik ,ezt akartam / nem ezt akartam olvasni

-de hogy érdemben válaszolja és ne legyek bunkó magyar,ha ennyire homokos partot szeretnél ,akkor olaszországban nézelődj az adriánál....vagy ha továbbra is a horvátok a cél a legközelebbi homokos part az isztria déli csücskén medulin nevű faluban van.....

2015. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem gondolnám, hogy bármilyen utalást tettem volna arra, hogy mástól várnám, hogy leszervezze a családi nyaralásunkat, nem kértem linkeket apartmanokról, árakat, csupán kisgyermekesek tapasztalatait, észrevételeit vártam. Nem vagyok önállótlan, egy családot, kicsi gyermeket ellátok, mellette dolgozom. Az általánosítással, a minősítéssel, úgy hogy nem ismersz, csak magadat járatod le... De ha egy osztrák ettől érzi felsőbbrendűnek magát, hát egészségedre, én ettől nem fogok rosszabbul aludni.

Köszönöm az utolsó bekezdésben tett észrevételeidet, amik végre érdemben is ide tartoznak!!

Ja!!!! És lepontozva a stílusod, és a segítőkésznek nem mondható hozzáállásod miatt vagy. Mivel csak azért, hogy bunkóskodj, meg oszd az észt, nem kell kommentelni ám semmilyen kérdéshez ;)

További szép napot!

2015. máj. 21. 10:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Omis-t ajánlom neked. Ott folyik be a Cetina folyó és e miatt homokos a tengerpart.
2015. máj. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!