Kezdőoldal » Utazás » Európa » T. U. d valaki nekem linkelni...

T. U. d valaki nekem linkelni teljes Angliai vasúthálózatot ábrázoló térképet?

Figyelt kérdés

Olyan térkép érdekelne, ami a T-E-L-J-E-S Brit vasúti hálózatot mutatja. A lényeg, hogy le tudjam tölteni.

Ha a teljes nincs meg, a Milton Keynes környéke is elég. De jó lenne a teljes.


"Asszem ez jó lehet" tippek nem érdekelnek, keresgélni én is tudok, találtam is már sok olyant, amely majdnem jó, de teljeset még sajnos nem sikerült. Teljes térképet keresek.


Köszönet mindenkinek!


:)


2015. máj. 24. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. máj. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minek írsz így?? Tök idegesítő.


A google-be írogatnál inkább, máris meglelnéd, amit keresel.

2015. máj. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2. hozzászóló! Szociálisan nagyon érzékeny lehetsz. Se debilnek, sem hülyének nem nézem a hozzászólókat, csupán nyomatékosítottam, hogy a tippelgetés nekem is megy és abból nem kérek. Mivel magam is találtam rengeteg találatot (mert nem vagyok analfagamma), de nem az igazit, ezért tettem fel itt a kérdést, hogy hátha valaki, aki kompetensebb a témában, talán van egy fix ötlete, amin tényleg megvan MINDEN.

Szóval ennyit.


A többieknek nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat! ;)

2015. máj. 24. 10:14
 4/6 A kérdező kommentje:

kiegészítés:


Nem egyszerű a téma, mivel Angliában számtalan vasúti szolgáltató van (legalább 20 személyszállító vasúti cég, míg Magyarországon csak kettő: MÁV és GySEV), ezért nem egyszerű átfogó térképet találni, amin minden megvan, mivel szinte mindegyik társaságnak csak a maga hálózata van rajta a térképén.

2015. máj. 24. 10:17
 5/6 A kérdező kommentje:

1-es kommentelő: ez már majdnem jó. A fő vonalak mind rajta vannak. Ez már jó kiindulási alap. Mondhatnám azt is, hogy szuper!


Nagyon köszönöm! :)

2015. máj. 24. 10:20
 6/6 A kérdező kommentje:

Na, csak megtaláltam! :)


[link]

2015. máj. 24. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!