Kezdőoldal » Utazás » Európa » Montenegroba érdemes elmenni?

Montenegroba érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
Nyáron mennék oda, és érdekelne mások véleménye róla. A Kotori öböl az elsődleges célpont. Az árak milyenek? Különösen a szeszesital és a cigi ára érdekelne
2015. máj. 30. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem a Kotori öblöt, valóban csodálatos hely. Érdemes felkeresni, elveszni az óvárosaikban, élvezni a kanyargós szerpentineket, vagy csak elbámulni a tenger felé.


Ugyan nem az öböl része, de szerintem Budva az egyik legjobb bulizós hely, tele olyan szórakozóhelyekkel, amit bármelyik riviérai központ megirigyelne, Sveti Stefan pedig az egyik leggyönyörűbb hely, amit megnézhetsz.


Ne haragudj, de sem a szeszesital árakban, sem a dohánytermékek árában nem vagyok jó, ezek valahogy nem lényeges részei a mi nyaralásainknak, sokadlagos szempontnak érzem, ott épp mennyibe kerül.


Ami Montenegro ellen szól az a távolsága. Nehezen megközelíthető. Kocsival két napig zötykölődsz, vagy buszozhatsz, esetleg rettenetes útvonalon vonatozhatsz.


Addig amíg nem változik ez a helyzet, millió jobb ár-érték arányú helyet lehet találni.

2015. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A távolság nem baj, nincs olyan messze. A vonat 20 ora alatt odaér. Ennél már mentem messzebbre is :D. Meg amugy is szeretek utazgatni. Egyre inkább esélyes hogy oda megyek, mivel Horvátországot már nagyon ismerem, Olaszországban is voltam, de az drága, Görögország szintén, Bulgáriában pedig tavaly jártam.
2015. máj. 31. 00:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi fapadossal mentünk Dubrovnikba, onnan megy busz Herceg Noviba, kb 1 óra az út busszal.

Szerintem nagyon megéri, nagyon szép az öböl, olcsóbb mint horvát.

2015. máj. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!