Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában merre van több...

Angliában merre van több warehouse, factory, ahová érdemes lenne költözni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Londonban lakunk, de nagyon erősen keresgélek, mert vidékre költöznénk.


Milyen városokban van több raktár, gyár, ahol könnyebb lenne elhelyezkedni több éves tapasztalattal?


Emelőgép kezelői vizsga, SAP ismeret, 5S, stb, megvan, referenciákkal is rendelkezem.


Cél egy kicsit nyugisabb KISváros lenne biztos munkával, normális környezettel és viszonylag alacsonyabb lakbér árakkal.


Az sem baj, ha közelebb van a tenger és viszonylag kellemesebb az időjárás... :P De nem feltétel....


Esetleg konkrétumokat is várok.... x,y helyen lehetne kezdeni ekkor és akkor.... :P



2015. jún. 2. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Közép-Anglia. Pl. Derby, Leicester, Burton on Trent, stb.
2015. jún. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kellemesebb időjárást akarsz, akkor még délebbre kell költözni, de London már eléggé délen van, Anglián belül jobb időjárást már nem találsz nagyon.

Én Manchester és Liverpool környékén lakom. Ahol én lakom, az pont nem a legszebb környék, de kicsit délebbre már szebbek a városok. Kábé 1-2 órára tőlünk. Szerettünk volna mi is jobb környezetbe költözni, de már családosan nem mertük meglépni. Amúgy a kis városka, ahol lakunk, még a legszebb a környéken-a szomszéd városokat nézve.

tipikus kis gyárvárosok ezek. Főleg sorházak, van egy-két környék, ahol szebb terrace house-ok vannak- semi-hez hasonlók, csak 4 ház van egybe, és vannak semi detached környékek. Mi semi-ben lakunk. A városka kezd fejlődni, a környék városai meg azonos ütemben épülnek lefele.

De az élet nagyon lassú-csiga Londonhoz képest.

Az albik viszont a környéken-környező városokban is-alacsony, az egyik legalacsonyabb szerintem az országban. Már 350-ért kapsz 2-3 szobás albit. A házárak most itt is mennek felfele, de az átlag 2-3 szobás lakás itt is 100-120 ezer. (2 éve vettük a semi házunkat, akkor is nagyon szuper áron 68-ért. Most 90-ért tudnánk megvenni-pont egy ugyanilyen ház van fenn a neten az utcánkból ennyiért.)

Itt sok a gyár, gyárban biztos el lehet helyezkedni. Egyéb munkakörökben már nehezebb. A tenger tőlünk nincs annyira messze, de túl közel se ahhoz, hogy a szélsőséges időjárás veszélyeztetne. Tengerparti városba nem költöznék. Blackpool elég közel van hozzánk.

Konkrétumot nem tudom mégis hogy gondoltad...nem hiszem, hogy bárki is tudna neked biztos melót biztosítani.

Én úgy lépném meg a helyetekben, hogy egyikőtök elköltözik az adott helyre-akinek nagyobb esélye van munkát találni, kivesz egy kis lakást/szobát és ha elhelyezkedett, akkor mehetnek a többiek is. Máshogy nem fog működni.

2015. jún. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mind a kettőtöknek a választ.

Kedves második. Az utolsó kérdést inkább viccnek szántam, tudom, hogy senki nem fog egy komment alapján munkát ajánlani. :-P

Bár azt azért minden munnkavállaló tudja, hogy hogy megy a cégénél, busy van-e, keresnek-e új embereket hozzájuk... Esetleg hogy milyen agency-t, vagy kit érdemes megkeresni... Nagyjából ilyenre gondoltam inkább...

2015. jún. 3. 09:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk az én cégem állandóan keres új embereket, mert nagyon senki nem marad meg nálunk, de ha nem folyamatos a felvét, akkor teljesen mindegy, hogy ebben a pillanatban éppen van e hely a számodra, mert mire eldöntöd, lezsírozod az albit és mire eljössz, addigra már nem aktuális a munka.

Én egy nagy store-ban dolgozom 800 fős staff-fal és mindig van felvétel. Főleg ugye eladói állások, de warehouse-ba is mindig van felvét.

2015. jún. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!