Kezdőoldal » Utazás » Európa » Athenban van tengerpart?

Athenban van tengerpart?

Figyelt kérdés
Ott talaltam olcson szallodat,de nem varostnezni,bulizni szeretnek ha em fokent furdeni,napozni tengerparton. Bocsanat a buta kerdesert,nagyon tapasztalatlan utazo vagyok:D
2015. jún. 3. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ha ezt nézed van sok kikötő, de közte strandok is. Amúgy ilyen célból nem pont Athénba kellett volna menned. Lehet fogsz utazni napi 2 órát mire eljutsz a partig. Ki tudja, hogy hol van a hoteled. Amikor foglaltad nem írták, hogy strandtól X percre ?

2015. jún. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Görögországnak annyi, de annyi szép tengerparti része van, nem is drágák (Paralia és attól lefelé délre sokáig) - ebből a szempontból tényleg nem Athén a legjobb választás, ha pihenni akarsz.


Ahogy elnéztem, Athén tenpartja elég sziklás, ráadásul képzelheted, mivel főváros, milyen tömegnyomor lesz ott a strandokon... ráadásul szerintem drágábbak is a boltok, mint valami kisebb üdülőtelepülésen (ez nem biztos, csak gondolom)

2015. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Pont emiatt nem foglaltam meg le,mert nem tudtam hogy tudnek-e ott furdeni..de akkor nezek mast :) koszonom!
2015. jún. 3. 11:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen célra rengeteg görög sziget van. Ott van rajtuk a reptér. Kiszállsz a repülőből eljutsz a hotelig, onnan meg lesétálsz a strandra.
2015. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Strandoltam Athénban a tengerparton, nem volt szép.

Rettentő messze volt a várostól, kavicsos volt, rengeteg medúza volt és az egész életem egyik legrosszabb tengerparti strandjává tette Athént.


Ha fürödni, napozni szeretnél, tényleg csak ajánlani tudom, az athéni reptérről állj tovább valamelyik szigetre. Néhány 10 eurós repülőjegyek is szoktak lenni, vagy ha ez nem megy, menj a kikötőbe és szállj hajóra, úgy keress egy rendes partszakaszt.

Hajó mindig és mindhova megy.

2015. jún. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!