Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire necces eltőlteni egy...

Ladislaus433 kérdése:

Mennyire necces eltőlteni egy éjszakát az amszterdami reptéren?

Figyelt kérdés
rosz gépre foglaltam és este 7 helyett másnap reggel7kor fog indulni a repülőm.kiraknak éjfélkor a reptérről, vagy túl lehet élni?

2015. jún. 12. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem raknak ki reptérről soha, mivel nem vagy abban az országban ahol a reptér áll, hanem nemzetközi területen, ahol való tartózkodásra a megváltott jegyed feljogosít.
2015. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan alszanak a reptéren akik repülőre várnak. Elég érdekes látvány amikor bőröndökre, vagy hátizsákokra borulva alszanak. Senkit nem zavarnak. Bár én nem tudok ilyenkor aludni, de volt rá példa, hogy este 7-től hajnali 3-ig vártuk az indulást.
2015. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A reptéren korlátlan ideig csövelhetsz a repjegyeddel. És igen, nagyon sokan alszanak éjjel a reptéren.
2015. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sima ugy. Raadasul a schipholi terminalban (security-n tul!) van egy yotel is ott kenyelmesen megszallhatsz.
2015. jún. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi

igazság szerint soha nem voltam még külföldön se de csak így tudtam megoldani a repjegy.

közbe találtam egy ilyen oldalt ami szerint az amsterdami volt a legjobb tavaly. ill vannak tippek:

[link]

2015. jún. 13. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!