Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek reális cél, hogy...

Szerintetek reális cél, hogy a nyugdíjas éveimet Montenegróban vagy Bulgáriában szeretném eltölteni?

Figyelt kérdés
Ügyvédi pályára készülök.

2013. nov. 4. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Amikor én a Te korodban voltam, Fiatalember, ennél egyszerűbb célokat tűztem ki magam elé. :)

Karriert, feleséget, gyereket, kutyát.

Hogy őszinte legyek, nem ördögtől való a gondolatod, mindkettő - főleg a tengerparti részük - hihetetlenül jó tud lenni.

De hiszen az élet erről szól, az álmokról, és arról, ahogyan megvalósítod. Nosza rajta! :))

2013. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ilyen középtávú terveim nekem is vannak, csak - ha megérem - a nyugdíjas éveimet szeretném messze innen eltölteni. Mivel olyan pályára készülök, amivel gyakorlatilag az országhoz láncolom magam, legalább az életem végét szeretném egy olyan helyen eltölteni ahol boldog lehetek.
2013. nov. 4. 22:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze :) és szurkolok, hogy teljesüljön :)
2013. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, nem is ertem amugy miert nem csinaljak ezt nyugdijasok, egy nyugati nyugdijbol keleten ugy elhet mint a csaszar. Talan az az oka, hogy annyi idosen mar nem szeretnek valtoztatni, vagy megijednek az idegen nyelvtol...


En most Franciaorszagban elek es dolgozom, de a nyugdijammal majd szepen hazamegyek ha megerem:)

2013. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég egyszerű kérdés.

1) utánanézel a kinti áraknak

2) felméred mennyi pénzed lesz nyugdíjasként

3) a kettőt egyezteted az igényeiddel és ha a kettő egybeesik, akkor nyert ügyed van.


Nem hiszem h kint tudnál dolgozni a szakmában (a nyelv miatt) viszont azt sem hiszem h ügyvédként ne tudnál eleget keresni, hogy nyugdíjasként kint élj.

Az én szüleim ezt teszik :-)

2013. dec. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

en thajfoldet vagy kambodzsat ajanlanam.

minden telet ott toltok nagyon jo...

2014. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!