Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországban-Rómában elfogad...

Olaszországban-Rómában elfogadják az OTP-s Maestro kártyát? Nem dombornyomott/

Figyelt kérdés

2015. jún. 13. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze. Az összes Maestro elfogadó helyen.
2015. jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első válasz tipikusan egy hibátlan válasz, vitatkozni nem lehet vele, csak, hogy mennyi helyen fogadják el, elfogadják-e mindenhol ahol a VISA-t és a Mastercardot igen, ez nem derül ki belőle.


Egyre elterjedtebb a Maestro, de ha elektronikus kártyát akarsz, akkor is van helyette más fajta. Én biztos nem ilyet választottam volna.


Az elektronikus Mastercard ugyanannyiba kerül és ugyanúgy igényelhető az OTP-nél. Szóval én a helyedben lecserélném.

A mostani kártyád éves díjának időarányos részét pedig visszakapod. Tehát nem jársz rosszabbul.

2015. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kocsis F. válasza:
A második válasz is tipikus... Kérdés: hol akarjuk használni a kártyát? Magyarországon mindhármat (Maestro, Visa, Eurocard-Mastercard) elfogadják szinte mindenhol. Olaszországban régebben csak a Visát akceptálták, de jó pár éve megszokottá vált a Mastercard is. A Maestro -ról nincs friss élményem. Viszont Ausztriában pl. nagyon sokáig csak a Maestro volt használható, az utóbbi 1-2 évben kezdik elfogadni a dombornyomott kártyákat. Már ahol elfogadják! A Maestro viszont Ausztriában szinte mindenhol használható, ahol kártyás fizetés létezik (néhány kivétel van, ahol csak osztrák bankok kártyái használhatók).
2017. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!