Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egy hétre mennyi költőpénzt...

Egy hétre mennyi költőpénzt vigyek, ha Londonba utazok? (Étkezésre is kell)

Figyelt kérdés
2008. szept. 1. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ, hogy mit fogsz csinálni Londonban, a szálláson mit kapsz (pl. reggeli), mennyit fogsz utazni.


Amúgy jó sokat :( London nem "olcsó" város. A kajára szerintem napi 10 font, és akkor kétszer eszel sült csirkét, sült krumplit (ilyen Kentury FriendChicken-szerűt), a közlekedésre pedig szintén napi tíz font körül. És ebben még semmi más nincs benne.

2008. szept. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
68%

Közlekedésre napi 6 font. Ez a csúcs.


Kaja: Pubokban, fejenként számolj 12 fontot (ez egy ebéd kb)


Belépőjegy nagyon drága, pl a Buckingham palotába egy felnőtt jegy 16,5 font. De a többibe is hasonlóan.


Sokat spórolhatsz a kaján ha Marks and Spencer-be vagy TESCO-ba mész. Ha benne van az árban reggeliz sokat.

Olcsó kaja lehet a londoni "fish and chips" olyan 5 font.

Ez rántott hal + sült krumpli.


Ruhát nem érdemes venni. Az apróságok (kulcstartó egyéb) az is nagyon drága. Én mintateát hoztam a családnak 5 fontért. (egy kis vacak tea 1500 forintért)


Tehát nagyon drága város.


5 napra javaslok 100-150 fontot kajára + utazásra fejenként. (attól függ mennyire akarsz "jólélni")


Belépőre meg tervezz fejenként 8-16 fontig. Ezt szorozd meg annyival ahány helyre el akarsz menni.

De vannak ingyenes múzeumok is pl..


Az egyéb dolgok az a személyes luxus, ha akarsz venni ruhát stb arra ízlés szerint, de nem lesz gazdaságos.. :)

2008. szept. 5. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
én 7 napot voltam és hajszálpontosan kijöttem 190 fontból, de az az extraköltős típus vagyok
2009. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!