Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nem tudtok valakit akinek van...

Nem tudtok valakit akinek van külföldön, tengerparton nyaralója amit kiad nyaralás céljából?

Figyelt kérdés
Pár baráttal-családdal mennénk tengerparti nyaralásra,de csak jövőre lesz eböl valami,és keresnénk nyaralót apartmant amit ki vennénk vagy egy7re.A kinti árak elég drágák ezért gondoltam hátha van itt olyan Magyar akinek van kint és ki is adja erre a célra.

2015. jún. 16. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Valahol láttam egy hírdetést, ahol faházakat kínáltak Marbellán valami kempingbe. Semmi flanc. Kicsi ház, nagyon minimális berendezéssel. Azt hiszem 6 fős volt.Ha érdekel meg
2015. jún. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
keresem.
2015. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Közben megtaláltam a weboldalukat.


[link]

2015. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ó nagyon köszönöm,meg is nézem
2015. jún. 16. 19:59
 5/7 A kérdező kommentje:
De igen messze van,valahogy minket Görögország vonz minket,ha látsz ilyet annak örülnék
2015. jún. 16. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha Horvátországba mennetek nagyobb az esélye, hogy találtok magyar tulajdonú apartmant, ott sokkal több van mint görögbe. Mi is magyaroknál laktunk, csak az mar nagyon rég volt, az is lehet mar nem élnek az öregek.
2015. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket,hátha végre tengerparton nyaralhatnánk csak keressük a leg jobb ajánlatokat -tippeket
2015. jún. 17. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!