Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennél most autóval Görögorszá...

Mennél most autóval Görögországba, kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Figyelem a híreket, görög államcsőd a közeljövőben, bevándorók-menekültek az utakon, veszélyes lehet? Bulgárián át mennénk, július elején.

2015. jún. 18. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Kocsival egyaltalan nem nennek, nagyon messze van. Az allamcsod meg ki tudja milyen kovetkezmenyekkel fog jarni.
2015. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én mennék.


Mondjuk nem úgy, hogy beülünk a kocsiba és 10-15 perces pihenők közbeiktatásával Görögországban kiszállunk. Attól függően, hogy az ország melyik részére mennénk 2-3 nap alatt mennék le, útközben megnéznénk érdekes helyeket.

2015. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
29%
Pont most amikor a menekültek kamionokat rabolnak? Nagy a kockázat bár nem hinném, hogy személyautót bántanak ráadásul messze van, én nem tenném...
2015. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi megyünk jövő hónapban, 11 hónapos babával.

Én is be vagyok tojva kicsit, figyelem a hireket, de hogy mi lesz, nem tudni. (főleg, hogy most pletykálnak róla, hogy valakit nem engedtek át személyivel valahol a határoIn)

Mondjuk mi Macedónián át mennénk.

Az az igazság, hogy prólok b tervet késziteni, egy horvátországi útra mondjuk, de nem nagyon szeretnék máshová menni. Imádjuk Görögországot, évek óta oda járunk.

2015. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mi inkább lemondtuk az utat. Irány Horvátország.
2015. jún. 20. 07:59
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Azt akartam még megkérdezni, hogy miért Bulgárián át akartatok menni?

Mi még maradunk az eredeti tervnél, én nagyon görög párti vagyok, de majd július elsején kiderül, hogy mi lesz az államcsőddel, ha valami gubanc lesz, muszáj leszek én is Horvátországot foglalni.

2015. jún. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert a Szerbiai részen több a menekült a hírek szerint, és ha az államcsőd veszélye miatt az ember sok készpénzzel akar útnak indulni, az nem tűnik jó ötletnek. De közben már olvastam olyan hírt, hogy Görögországban is felmásztak menekültek kamionokra, atrocitások voltak, és úgy döntöttünk úgy nem tudunk pihenni ha ilyenek miatt aggódunk.
2015. jún. 21. 07:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Köszi.

Én még kivárok, július közepén mennénk. Akik épp most a héten jöttek vissza, semmi ilyet nem mondtak, elvileg nem volt gond a határokon sem. Július elsején eldől, lesz-e csőd.

Egyébként a kamionos sztoriról arrafelé hol hallottál?Folyamatosan lesem a friss hireket, és ezzel még nem találkoztam.

Mindenesetre még most is rengetegen mennek arrafelé nyaralni. (számomra is mérvadó, hogy akármilyen messze van, jóval olcsóbb mint Horváto. és a tengerpartjai is szebbek - szerintem)

Remélem nem kell módositanunk az utat.

2015. jún. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

[link]

itt olvastam

2015. jún. 22. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!