Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan jutok el a Burgaszi...

Hogyan jutok el a Burgaszi reptértől a napos parton lévő Tia Maria Hotelhez? Illetve tudom hogy van egy menetrend szerinti buszjárat ami 5 euroért elvisz oda, de hogyan tudom meg hogy melyik megállónál kell leszállni?

Figyelt kérdés
Taxizni nem szeretnék mert a taxisok lehúznak, és a 30 eurós transzfert sem szeretném kifizetni ha van lehetőség 5 euroért busszal menni.

2015. jún. 19. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Persze, van 5 euroert, aztan majd ha a tomott helyi buszon kirabolnak, ne gyere vissza sirni.


Eszem megall, elmegy a tengerre nyaralni, es a 25 eurot sajnalja a normalis transzferre. Az az igazi, tosgyokeres proli, a hires magyar konzervturista... Loncshust vittel magaddal, ugye?

2015. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a f*mat leszophatod, kit erdekel a velemenyed!! Foltettem egy kerdest amire normalis valaszt vartam te igazi magyar irigy gyoker
2015. jún. 19. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, a 15 számú busz megy a reptér bejáratától a burgaszi vasútállomásig. De neked ellenkező irányban kell menni. A Tia Maria Hotel a reptértől nem Burgasz (dél-nyugati) irányban van, hanem észak-kelet felé, vagyis a Napospart felé.

Úgy tudom, a reptérről van u.n. shuttle-bus a Napospart felé - ezek amolyan mikrobusz-félék, melyek akkor mennek, ha megteltek. Az ára 7 euro. Ha kijöttél a reptér épületéből, sok buszt látsz majd, bármelyik sofr tud annyit angolul vagy németül, hogy útba igazitson.

Kellemes vakációt.

2015. jún. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget. Nagyon hasznos es kielegito volt a valasz. Ment a zold :) Tovabbi szep estet
2015. jún. 19. 23:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Még olcsóbban jössz ki, amennyiben bemész a fent említett 15-ös busszal Burgasz belvárosába, s onnan mész ki egy Napospartra tartó busszal (fél óránként járnak). Így az összköltség kb 1200 forint.

Az első válaszolónak pedig sok szeretettel javaslom, hogy tegye meg mindezt 30 euróért!


[link]

2015. jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia, Mi két éve voltunk és idén is megyünk! A reptér előtt van egy körforgalom és két buszmegálló. Az egyik burgaszba megy, a másik napospart felé. Mi nem mentünk be burgaszba! Azonnal egy napospartra menő buszra szálltunk! Ha jött busz, megkérdeztük: Sunny beach? ennyit mindenki megért :-) kb. fél órát ha vártunk a buszmegállóban és kb. 700 ft-ért vitt át minket. Kb. fél óra az út. Tia maria, meg 650 méterre van a központi buszpályaudvartól :-) Oda megyünk mi is :-)
2015. jún. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!