Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban mennyibe...

Horvátországban mennyibe kerülnek átlagos vendéglátó helyeken az alábbiak? Fagyi, sör, cappuccino, pizza, gyros?

Figyelt kérdés
Rovinjba megyünk, az a környék érdekelne, nem luxus éttermekre gondolok.

2015. jún. 29. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

off

nem tudok hasznosat mondani, csak mi is készülünk párommal, engem is érdekel a dolog :D

2015. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A fagyi 5 kuna volt tavaly, sör, gyorskaja és a többi majdnem az itthoni duplája.
2015. jún. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is úgy tudom, hogy minden a duplája , mint itthon.

Miért is megy akkor mindenhol a Balaton drága , szar és Horvátország a tuti szöveg?

2015. jún. 29. 13:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Horvátország drága, de a Balaton sem olcsóbb és Horvátországban legalább tenger van, nem pocsolya. Nem véletlen, már a régi, NDK-s németek is inkább Horvátországba mennek, mint a Balatonra.


Egyébként ha belegondolok, annyira talán nem is drága. Dalmáciában egy kávé 10-12 kuna, tehát 420-490 Ft, egy gombóc fagyi 5 kuna, tehát 205 Ft, viszont legalább másfél nagyobb a gombóc. Egy jó sült pl. 90-100 kuna, tehát 3700-4000 Ft, haltálat, ami 2 embernek bőségesen elég olyan 220-250 kunáért kapsz, tehát 9000-10000 Ft/2 fő bőven jóllakik. Balatonon sem olcsóbb a haltál, és csak sima hekket kapsz.

2015. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
kérdező,te mikor jártál utoljára a balatonon!?!ezek szerint kissé lemaradtál mert ott meg a horvátoknál konkrétan szinte minden(szállás ,kaja stb) egy árban van......és azért ne hasonlitsuk már össze,higy mit kapsz a két helyen a pénzedért!egy rossz mocsári lápos hínáros pocsoját,ahol a vendéglátók/boltosok stb ott trükköznek ahol csak tudnak!vagy a tiszta tengert,nornális hozzáállású emberekkel
2015. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vonyarcvashegyen voltam egy éve. Nem voltak különösebben magasabb árak , mint Sopronban. Horvátországban 2002-ben voltam utoljára, azért tettem fel a kérdést.
2015. jún. 30. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!