Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyenek a környező fővárosok...

Milyenek a környező fővárosok Budapesthez képest?

Figyelt kérdés

Bécset kivéve, mert ott már jártam.

Nem jártam viszont még Pozsonyban, Kijevben, Bukarestben, Belgrádban, Zágrábban és Ljubljanában.

Mennyire tiszták, rendezettek, milyen a közbiztonság, jó-e a tömegközlekedés, mennyire sok a látnivaló?


Lécci csak olyan írjon, akinek személyes tapasztalata van.


2015. jún. 29. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Pozsony lepukkantabb, Zágráb rendezettebb.
2015. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 iddmegahugyom válasza:
Bukarestben szennyezett a levegö meg az utcák se valami tiszták,az autosok meg nagyon durván vezetnek,kisebb mint magyarország de még igy is el lehet tévedni.
2015. jún. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 iddmegahugyom válasza:
bocsánat nem Magyarország hanem Budapest
2015. jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pozsonyban szerényebbek a körülmények mint Budapesten, de egy élhető, normális város.


Kicsi, kompakt, de hangulatos belvárosa van, szinte minden látnivaló gyalog bejárható. Egész normális a tömegközlekedés is. Amúgy a taxi se drága, 5-6 euróért bárhova elvisz. Kb. 2 napot szerintem megér. A 2 legfontosabb látnivaló a vár és az óváros.


Mint minden nagyvárosban, itt is vannak gázos arcok. Pont annyira érdemes óvatosnak lenni, mint Bp-en.


lásd még:

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__europa__6818234-mit-le..

2015. júl. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
Belgrád undorító.
2015. júl. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!