Kezdőoldal » Utazás » Európa » A környező országok közül...

Fuuton kérdése:

A környező országok közül milyen országot javasolnátok nyaralásnak?

Figyelt kérdés
A családdal amolyan körutazás-féle nyaralást tervezünk, de fogalmunk sincs, hogy hol éreznénk magunkat igazán jól. Eddig Ausztria, Erdély, Lengyelország, Szlovákia, esetleg Csehország jött szóba, de nem igazán tudjuk, hogy hol milyen látnivalók vannak, habár tudom, hogy utánanézhetnék a neten is, de én a Ti tanácsaitokra, illetve tapasztalataitokra lennék kíváncsi. Múzeumok, nevezetes épületek, és csodás tájak egyaránt érdekelnek bennünket. Akár túra is szóba jöhet.

2014. júl. 23. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ mit szerettek!! Pl lehetne Zágráb-Pula(Tengerpart)-Ljubljana-Graz-Bécs-Vissza. Bécs-Prága-Brno-Bratislava-Vissza. Esetleg kicsit messzebb Warszawa-Krakow-Kosice-Vissza. Ha a gyerekek kisebbek akkor az elsőt érdemes megfontolni a tenger miatt is ;) Viszont ha már nagyobbak akkor Lengyelország is szóba jöhet mert igaz nincs olyan közel mint a többi viszont olcsó és szép is! Én Erdélybe max Télen mennék így az nekem kilőve :) Bécs prága Brno Bratislva Kombinációt meg télre tartogatnám mert mindegyik nagyon szép Decemberben! :)
2014. júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!