Kezdőoldal » Utazás » Európa » Anglia bankszámla igénylés...

Anglia bankszámla igénylés lakcímigazolás nélkül?

Figyelt kérdés
NI interjúm júni 15. lesz mire megkapom az NI számot az egy örökkévalóság, szeretnék dolgozni, de ehhez kell bankszámla. Hol tudnék nyitni ahol nem kell igazolnom papírral, hogy ott lakok ahol lakok, és nem kell NI. Testvéremnél lakok vendégként szóval nincs semmiféle szerződés féleség.

2015. jún. 30. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sehol nem nyitnak lakcím igazoló nélkül. annyi volt a bankkártyákkal a visszaélés, hogy újonnan érkezőknek igencsak nehéz nyitni számlát, sokszor még munkáltatói igazolással is. végig kell járni sok bankot, ügyintézőt, de lakcím igazolás nélkül elhajtanak, az 100%.
2015. jún. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jól írja az első. Lakcím nélkül ha nyitnak számlát neked, akkor áld a nagy szerencsédet.
2015. júl. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azért érdemes bemenni és megkérdezni. Igaz, hogy nekem már 7 éve, de akkor minden gond nélkül nyithattam bankszámlát a Lloyds-nál. Alig 1 hete voltam kint, nem volt még munkám, semmiféle lakcím igazolás, talán még az NI számom sem volt meg.

Ez olyan, hogy bankszámlát nem akarnak munkahely nélkül adni, munkát nem akarnak bankszámla nélkül adni. Valamelyiket muszáj kierőltetni.

2015. júl. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. 7 éve teljesen más volt mi most. Én 8 éve a barclays banknál nyitottam számlát úgy, hogy se munka, se igazolt szállás. Nem volt gond. 3 éve bankot váltottam, a Lloyds-hoz mentem. Ők nemcsak a szállást kérték, de igazolást, hogy dolgozom.
2015. júl. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha a testvérednél laksz, ő be kellett, hogy jelentse ezt a council-nak (a council tax miatt). Ilyen esetben tőlük lehet kérni erről levelet, ami tökéletes a banknak.
2015. júl. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem csupán lakcím igazolás szükséges, hanem munkaszerződés is. Van, ahol még bérleti szerződést és egy nevedre szóló csekket is kérnek. Mi 2 és fél éve az összes fent említett dokumentummal rendelkeztünk, ennek ellenére a HSBC visszautasított minket, a lehető legostobább kifogásokkal. A Lloyds Bank ezzel szemben (akkor még Lloyds TSB) egy rossz szó nélkül, 5 perc alatt bankszámlát nyitott nekünk.
2015. júl. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na ez eléggé végtelen körforgás, nincs bankszámlád? Akkor nem adunk munkát a banknál meg nincs munkád? Akkor nem adunk számlát. :/ Hát más gondolom nem marad mint önéletrajzok szétszórása illetve bankok bejárása.
2015. júl. 1. 12:34
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem olyan ördöngösség. Előbb menj és keress munkát. A munkahelyen nem kérik egyből a számlaszámodat. Ha már fix, hogy felvesznek, elkéred a munkahely telefonszámát. Vannak cégek ahol sikeres felvételi esetén írnak egy ideiglenes szerződést amit el kell olvasni, alá kell írni. 1 pld a tied. Ezzel már mehetsz is a bankba, hogy

igen, itt fogok hétfőtől dolgozni, és az orruk alá nyomod a szerződésedet. Vagy megadod a munkahely telefonszámát amit a bank fel is fog hívni, hogy leellenőrizze tényleg ott fogsz melózni.

Lakcím meg szintén megoldható. Úgy ahogy korábban valaki írta a counxil tax-al kapcsolatban, vagy megoldható úgy is, hogy a lakás tulajdonosától aki engedi, hogy ott lakj, kérsz igazolást. Mindent meg lehet oldani okosan-

2015. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szia!


Egy éve vagyok kint, nekem tavaly magyar lakcímkártyára nyitottak. Útlevél, lakcímkártya, payslip... HSBC... A többinél elhajtottak. És fiókja válogatja. Wembley Empire Way-nél csináltattam...

Persze ehhez előbb munkát kell találni. Agencyk adnak munkát NI nélkül is, ha már kértél időpontot.

Sok sikert!

2015. júl. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ a HSBC-ről én is jobbakat hallottam. Akkor majd ha meglesz a munkaszerződés oda megyek én is.
2015. júl. 1. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!