Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kaphatok-e magyar állampolgárs...

Kaphatok-e magyar állampolgárságot? Tovább lent részletezem

Figyelt kérdés
Erdélyi vagyok , németországban élek 5 éve, a román állampolgárságrol LE FOGOK MONDANI, csak elöbb tudjam meg,hogy még mindig meg lehet szerezni a magyar állampolgárságot :) 19 éves vagyok,és szívem lelkem mélyén úgy érzem,hogy magyar vagyok,és semmi közöm romániához. Épp ezért szeretnék magyar áll. lenni, de nem azért hogy elvegyem a Magyarországi lakosok munkáját, hiszen becsületesen tanulok és minijob-om van Németorságba,tehát csak a szívem lelkem akarata lenne,hogy magyar legyek minden papíron feltüntetve is :) Debrecenben laknak sokan a családomból , ott el tudnák-e mindent intézni? jó lenne tudni, köszönöm elöre is a kedves válaszokat :)

2015. júl. 4. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Bárki kaphat magyar állampolgárságot ha megfelel a követelményeknek.

Megvan, hogy hogyan és kik kaphatnak állampolgárságot.

Lehet honosítással is kérni. Ennek a feltételeit megtalálod a neten.

Lehet sima állampolgárságot is kérni amikor nincs igazold magyar családtagod. ennek a feltételeit is megtalálod a neten.

Tessék a google-ba beírni és mindent megtudsz.

2015. júl. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért ne haragudj de elég pofátlan hogy se Erdélyben se itt Magyarországon nem élsz de Magyar állampolgár akarsz lenni. Legyél inkább Német ha már ott úgy is elvagy! Mi meg nélküled elleszünk itt, mint eddig.
2015. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van igazolt magyar családtagom,és magyar az anyanyelvem is. A nagybátyám részéröl elég a bizonyítvány? A neten kerestem,de semmit nem találok, hogy mik a feltételek :(
2015. júl. 4. 13:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Figyelj csak,második válaszoló ! Nekem magyar az anyanyelvem, nem német se nem román ! Minden jogom megvan,hogy magyar legyenek a dokumentumaim ,hiszen szellemileg és testileg magyar vagyok ! A vérem is magyar ! ÉS ezt senki nem veheti el tölem, föleg nem egy ilyen ,mint te ! Pofátlanok azok a magyarok,akik itt takargatják magukat Németországba,és hogy letagadják a múltjukat,mert nagyon beleélik magukat a jelenbe ! De minden elmúlhat ! És a luxusom bármikor megengedi,hogy Magyarországra költözzek !
2015. júl. 4. 13:45
 5/5 anonim válasza:
Bárki kaphat magyar állampolgárságot, valami kötvényt kell vásárolni milliókért, a poén az, hogy ha lejár a kötvény visszakapod a zsét.
2016. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!