Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban mennyire...

Chok Dee kérdése:

Horvátországban mennyire számíthatok az ottaniak angoltudására?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyünk a családdal nyaralni Horvátországba, nem tudom náluk mennyire jellemző hogy beszélik az angolt? Sajnos én csak angolul tudok a magyaron kívül, viszont már olyat is hallottam 1-2 ember szájából hogy az angol annyira nem, inkább a németet beszélik jobban.

Akik voltak már kint mit tapasztaltak ezzel kapcsolatban?



2015. júl. 5. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszélik. Fiatalabbak inkàbb angolt, idősebbek németet. Vendèglátó egységekben ritka az ha valahol nem tudnak. 12 éve járok Horvátországba, egy olyan helyen voltam ahol nem beséltek mást, csak horvátot.
2015. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na ennek örülök. Köszönöm a választ! :)
2015. júl. 5. 14:36
 3/4 anonim ***** válasza:
A tengerparton kb. minden pincér/pultos tud angolul,
2015. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel az angol világnyelv, a legtöbb vendéglátóhelyen beszélik, sőt mikor mi voltunk Krk-ön ott a fagyis megtanult magyarul szóval tök jó volt! :D
2015. okt. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!