Kezdőoldal » Utazás » Európa » Diákmunka Angliában? Jövő...

Diákmunka Angliában? Jövő nyáron ki szeretnék menni Angliába dolgozni, mert addigra (februárban) be töltöm a 17. életévemet. Aki jártas ebben az tudna segíteni? Privátot is írhat!

Figyelt kérdés

2015. júl. 7. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom, hogy ne hivatalos diákmunkára menj. 21 éves korodig ugyanis nem jár teljes minimálbér, és így annyira nem éri meg, főleg ha csak egy nyárról lenne szó. Hiszen valahol laknod is kell, a kaját, közlekedést stb. is fizetned kell magadnak, nem sokat tudnál félretenni. Ilyen fiatalon és ennyire rövid időre menj inkább au pairnek. Sokkal kevesebbet kell gyűjtened rá, mert kb. csak a repülőjegyed árát kell fedezned, a családnál kapsz teljes ellátást ingyen, plusz zsebpénzt. Én most 100 fontot kapok egy hétre, ennyit biztosan nem tudnál félretenni, ha hivatalosan dolgoznál.
2015. júl. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Hany eves vagy ? Regota jarsz ki bebiszitterkedni? Kicsit meselnel a dologrol?:))
2015. júl. 10. 13:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 25 éves vagyok, és fél éve vagyok kint, de remélhetőleg már csak 3 hónapig, utána külön költözök a családtól, és keresek másik állást. Nem azért, mert nem tetszik, csak ház 25 évesen az ember már inkább saját albérletet, saját családot szeretne, nem egy kvázi idegen családdal együtt lakni és náluk dolgozni.

Itt találhatsz családokat, ez a legjobb közvetítő oldal és ingyen van: [link]

2015. júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!