Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban februárban nagyon...

Londonban februárban nagyon rossz idő van? Érdemes utazni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy 3-4 napra kimenni a fiammal, városnézés, múzeumok, sör stb. Engem nem zavar, ha köd van, vagy hideg, annak is van hangulata. Csak akkor keresek más időpontot, ha tényleg olyan rossz az idő, hogy tönkreteheti az utazást.
2014. nov. 13. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem a jegjobb időszak a városnézésre, de menjetek nyugodtan ha sikerül olcsó jegyet kifogni.
2014. nov. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 aHermann ***** válasza:

Szia!

Szerintem nincs akkor se rossz idő. Esőre, hidegre készüljetek, és nem lesz gond. Ráadásul akkor még talán nincs túl sok turista. Mi 6 éve december elején voltunk egy szűk hetet. 2x esett az eső este, amúgy végig sütött a Nap. Elég hideg volt.

Az időjárás semmiben nem zavart, alig voltak turisták, a legtöbb amit vártunk az kb. 15 perc volt a London Eyre-ra (sima jegy).

Egy ismerős Rómában pár éve kifogott egy hét esőt. Szóval az időjárás ne hátráltasson.

2014. nov. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Londonban kb evszaktol fuggetlenul szakadhat az eso hetekig, februarban ennek eleg nagy az eselye, plusz hideg is van.
2014. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

londonban sosincs jó idő

de februárban még annál is rosszabb szokott lenni

menj májusban vagy nyáron

2014. nov. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Januárban megyünk:) Nem jókedvemben mentem voltam Februárban, hanem akkor van lehetőségem kivenni szabadrságot ennyi időre.
2014. nov. 16. 08:49
 6/6 Vadkorte81 válasza:

[link]


Eleg pontos,orankenti idojarast is tudsz csekkolni...eddig eleg gyenge telunk volt,de sajna nem nagyon lehet kiszamolni.Ami biztos,hogy legkozelebb majd csak keso tavasszal fog elobujni a nap,szoval 99.9% felhos,esos idovel lehet szamolni.--->Kapusznis vizhatlan kabat nem art...fok kb 3-10 kozott,amit erdemes meg talan tudni hogy az otthonihoz kepest a hideget 2-3fokkal hidegebnek,a meleget ugyanigy melegebbnek erzed a paratartalom miatt...


Londonban elek mar tobb mint 6 eve,ha lesz meg kerdes szivesen segitek itt,v. privatban.

2014. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!