Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen papírokkal kell rendelk...

Kocsis.janos009 kérdése:

Milyen papírokkal kell rendelkeznem ha Londonban szeretnék dolgozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Októberi kiutazással célozzuk meg Londont és az érdekelne hogy milyen okmányok kellenek hogy kimenjünk!? Repülővel megyünk és kint kezdünk el munkát keresgélni! Valamilyen letelepedési vagy vízum vagy ilyesmi kell amit elkell intézni előtte? Köszi előre is a válaszokat :)
2015. júl. 11. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy most meglepődsz, de magyarként szabadon vállalhatsz munkát az EU-ban.

Mondjuk ennyi tájékozottsággal neki indulni...

2015. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Képzeld el hogy utána olvastam már és láttam több helyen hogy semmi nem kell..de gondoltam valami éppeszű komment érkezik valami olyasmiről ami nem kötelező, de jó ha megvan ;) de azért köszi a kommented, igazán nagy segítség volt :)
2015. júl. 11. 12:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Konkrétan vízumról(!), meg letelepedési engedélyről szól a kérdés. Azért egy ideje már bent vagyunk az EU-ban.

NI szám kell majd, ami az ottani adószám, de anélkül is munkába állhatsz csak többet adózol (emergency tax).

Kinti bankszàmla is kelleni fog, de ez sem feltétlen kötelező ahhoz hogy munkába állj. Útlevél legyen, a bankszàmla nyitáshoz és egyéb ügyekhez kelleni fog.

2015. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!