Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hollandiába kiköltözéshez...

Hollandiába kiköltözéshez (kutyával), munkavállaláshoz melyik részt/várost ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék kivándorolni, angolt, németet tanultam (meg spanyolt és most oroszt), abból vannak nyelvvizsgáim is (közép,de az angolt azért annál jobban tudom), illetve egy semmire se jó kommunikációs,pr-os diplomám gazdasági főiskoláról. Mit gondoltok?

2015. júl. 13. 11:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát az alap az Amszterdam mert ugye főváros de nekem Breda a kedvencem am ez munától függ hova vesznek fel vagy ha már felvettek akkor természetesen oda vagy a közelébe,amúgy meg nem olyan nagy ország könnyen bejárható... egyébként nekem is szimpatikus ország én is tervezem a kiköltözést... Good Luck!
2015. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!