Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mely berlini szórakozóhelyeket...

Mely berlini szórakozóhelyeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Augusztusban megyünk pár napra a német fővárosba és bele szeretnénk vetni magunkat a legendásnak tartott berlini éjszakai életbe. Berlin az elektronikus partikról híres, melyek a legjobb ilyen jellegű szórakozóhelyek? A Tresorról és a Berghainról hallottam már, de egyesek szerint azok csak túl vannak hypeolva.

2015. júl. 13. 13:40
 1/1 anonim válasza:
Tresor tényleg jó, voltam már de progressiv, techno, és underground zenéket nyomatnak szóval ne várj slágereket és hires elektro vagy house számokat. De nagyon feelinges, főleg mikor cellákba mész pihenni, ugye régen börtön volt, szerintem 1 napra megéri elmenni. Ajánlom még a matrixot és a felix clubbot. Voltam sok helyen de most ezek jutnak eszembe :D
2015. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!