Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kinek van tapasztalata a...

Kinek van tapasztalata a Romániába mikrobusszal való utazással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kolozsvárra utaznék Budapestről, és nézegettem a lehetőségeket. A vonat, mivel arra a napra amikor utaznék nincs Fortuna kedvezményes jegy, nagy drága. A nagyobb buszok közül az EuroLines, akkor nem megy amikor én mennék, az EuroLines meg estére érkezik meg, nekem meg reggelre kéne, az OrangeWays-el inkább nem utaznék, mert elég rosszakat lehet olvasni erről.


Így amiket néztem azok a Budapest-Kolozsvár között közlekedő mikrobuszok (President Tours, Kameleon, Sova Impex), mert ezek olcsóbbak, mint a vonat és akár reggelre is tudnék érkezni velük. Csak nagyon véleményt, tapasztalatot ezekkel kapcsolatban nem találtam, ezért érdekelne, hogy mennyire megbízhatóak, kulturáltak ezek.



2015. júl. 15. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Lakotarsnom Kameleonnal es Optimus Trans-al szokott utazni, mindkettovel elegedett.
2015. júl. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A vonatot soha ne is nézd, életképtelen szervezet.

Azt nézted már, hogy Marosvásárhelyre pár ezer forintból elrepülhetsz, és onnan egészen biztosan van valami Kolozsvárra. Használd a rome2riot.


Személyes tapasztalatom szerint teljesen rendben van az Orangeways, ha olyanokra hallgatsz, akik szerint nem, akkor inkább felejtsd el amit írtam feljebb.


Egyébként konkrét kérdésedre válaszolván bár az adott irányba kisbuszos tapasztalatom nincsen, ez az utazási lehetőségek legalja.

2015. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az általad felsoroltakat nem ismerem viszont én az Optimussal szoktam megtenni a Kolozsvár-Budapest és oda-vissza távot. Amikor kisbusz van az nagyon jó, kényelmesek az ülések,tiszta stb.viszont egy picit többet megy. Ellenben a mikrobuszok gyorsabbak csak számomra picit szűkösek, kényelmetlenek.
2015. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!