Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megyünk Barcelonába, merre...

Megyünk Barcelonába, merre menjünk?

Figyelt kérdés

fiatalok vagyunk 3 napra megyünk csak sajnos és februárban, arra vagyok kíváncsi hogy ilyenkor mennyire van meleg?

És hogy 2 fiatal merre vegye az írány, persze érdekelnek a látnivalók is, de az is hogy hol tudunk jókat shoppingolni meg szorakozni talán



2015. júl. 16. 15:13
 1/4 A kérdező kommentje:
hu meg annyit hogy milyenek az árak?
2015. júl. 16. 15:19
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Februárban egyáltalán nincs meleg, mivel az tél...


Mindenfele menjetek. Nem olyan nagy a város, három nap alatt az egészet be lehet járni.

2015. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első válaszadó.. persze, hogy tél van, de nem lesznek mínusz fokok.

Előre láthatóan kellemes idő lesz az otthoni mínusz fokokhoz képest (csak megjegyzem ma Angliában ahol élek 16 fok volt.)

[link]


Kedves kérdező. Hogy mi látnivaló van, mi mennyibe kerül, nem fogom kikeresni neked. Az időjárást kikerestem. A többit te is ki tudod keresni a googlen.

2015. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Camp Nou mindenképpen! *-*

Én is régóta tervezek egy utazást Barcelonába (remélhetőleg most augusztusban össze is fog jönni), szóval már régóta utánanéztem dolgoknak és kiírogattam őket, hogy miket kell mindenképpen megnéznem. :D Csak sajnos nem találom most azt a füzetet, de pár dologra emlékszem a listámról:

- Tehát a Camp Nou, ami kihagyhatatlan. Bár nem tudom, mennyire vagytok focidrukkerek, főleg culé-k, de én egy meccset is beterveztem. ♥

- La Rambla, itt lehet nézelődni is, és vásárolgatni is

- Sagrada Família

- La Bouqeira piac

- zenélő szökőkút, amit sikeresen lekoppintottunk a Margit-szigetre...

- séta a tengerparton :)

- És... én el fogok menni Neymar és Messi házához is :D (utóbbinak még meg kell keresnem a címét)


Remélem, hogy lesznek olyanok a listám egy részéről, ami hasznos lesz nektek is. :)

17/L

2015. júl. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!