Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova menjünk a párommal...

Cseriii kérdése:

Hova menjünk a párommal néhány napra nyaralni?

Figyelt kérdés
Fiatal pár vagyunk (még tanulók.ő 20 én pedig 22) tehát olyan helyet keresünk ami ár/érték arányban megfelelő. nem feltétlen a legolcsóbb gagyi helyre mennénk de viszont nem 5 csillagos szállodákba. Elsőre Tihany környékére gondoltunk de mennénk Balaton más részére is illetve Velencei tó hoz vagy esetleg külföldre pl Görögországba.amit még figyelembe vennénk hogy nem szórakozni mennénk inkább csak pihenni kikapcsolódni tehát a hely ahol meg szeretnénk szállni legyen erkély esetleg saját medencéje a helynek, wellnes féleség,kert esetleg ping pong asztallal vagy közel legyen a vízparthoz. minden segítség jól jön. egy konkrét hely ahol már voltatok és nektek bejött vagy linkek ahol tudunk keresni valamit. de előnyben részesítjük a személyes tapasztalatokat. előre is köszi mindenkinek :)

2015. júl. 6. 14:48
 1/3 A kérdező kommentje:
a kérdező vagyok. anyit ki hagytam, hogy augusztusba mennénk :)
2015. júl. 6. 14:53
 2/3 anonim ***** válasza:

www.szallasvadasz.hu

www.maiutazas.hu


Itt nézzetek szét, olcsón találtok 2 főre nektek megfelelő szállást :)

2015. júl. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha csak kikapcsolódni akartok, nem kell éjszakai élet stb, akkor Nei Poriba (Görögország) menjetek. Mondjuk nekem nem jött be, de pont ezért mert elég csendes és hát sok a magyar, mert nagyon olcsó...A tengerpart egész jó, hosszú, homokos, néhol kavicsos. Lehet kirándulni, vannak látnivalók is. 1 hét 80.000 kettőtöknek önellátóban.

2015. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!