Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországban melyik a...

Görögországban melyik a legjobb üdölőhely? Korfu-Sidari milyen?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnénk ami szép helyen van, jó lenne ha lenne egy kis városka is, ahol lehet sétálni, sok étterem, sörözők. Szóval pl Paralia kizárva, ahol csak egy part van és annyi. Korfu-Sidari milyen?
2015. júl. 16. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Korfu nagyon szép, és ha béreltek autót vagy motort, az egész szigetet be tudjátok járni. Mi háromszor voltunk, imádtuk.
2015. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem várjátok meg inkább amíg rendeződik ott a helyzet, nehogy egy államcsőd közepébe utazzatok bele, mert lehet hogy nem fogtok kellemes élményekkel hazajönni.
2015. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ez nagyon befolyásolná a turistákat...
2015. júl. 16. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Korfu gyönyörű, kétszer voltam. Tényleg érdemes bejárni a szigetet, a fővárosa is nagyon hangulatos. Sidari jó hely. Nem annyira nyüzsgős, mint Paralia, igazából egy sétáló utcája van, ott elég nagy élet van este.
2015. júl. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szép Korfu,bár nekem Sidari nagyon szeles,és ez miatt a víz is zavaros!

Paleokastritsa,Moraitika nekem nagyon tetszett!

2015. júl. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én Nei Poriban voltam. Nekem nagyon tetszett, a tengervíz átlátszó, magyar is rengeteg van. Ha nem is oda mész akkor csak nézd meg neten mert jó képek vannak ott. Ha szeretnél írj privát üzenetet.
2015. júl. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!