Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában milyen pontosan az...

Angliában milyen pontosan az időjárás?

Figyelt kérdés
Hány fok van télen, nyáron? Télleg állandoan esik az eső? mennyire viseli meg ez az ottani embereket?
2010. márc. 6. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Én évek óta Angliában élek..

Az időjárásról röviden,hogy én még mindig nem tudtam megszokni..Az eső és a szél szinte egész évben észlelhető,tapasztalható.Télen általában esik az eső,néha előfordul hóesés(de nem annyi mint otthon)Például az idei télen csak január elején esett a hó,de csak pár napig volt élvezhető.Éjszaka szokott lenni - 1-től -5 fok.Nappal olyan hűű hidegek nincsenek.Általában -2 és +8 fok között szokott lenni..Nyáron is mindig esik az eső és fúj a szél..Általában +10 és +18 fok között szokott lenni.Olyan nagy melegek soha sincsenek,ezért ha néha van +20 - +28 fok akkor már az angolok panaszkodnak,hogy milyen kánikula van:)Tavaly nyáron annak is örültünk,hogy volt pár nap amikor 25-27 fok volt!

Egy angol barátunknak panaszkodtam,hogy itt mindig esik...Erre ő viccesen annyit mondott,hogy "persze!Télen esik mert tél van,és ez a dolga! Nyáron azért esik,mert nyár van!":)

Nem hiába van az,hogy szinte mindenhol a világban ahol kánikula és tengerpart van(Riviéra,Egyiptom stb) ott hemzsegnek az angolok...

2010. márc. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Èn szeptembertöl februárig voltam. Az ösz egész jó volt, sokat esett, de nem volt vészes. Elkezdtem rendszeresen futni, és télen sem kellett lemondanom róla mert szinte mindig plussz fok volt. Egyszer esett hó, de az csoda számba ment. Januárban tök sok minden virágott, apró bokrok meg ilyenek.

De állandóan sötét volt, borus, akkor még nem volt digi fényképezö és a képek mind olyan furik lettek, a fényviszonyok miatt.

2010. márc. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az idei tel es meg most is az idojaras szornyu!!!

A tavalyi nyar pl. nagyon jo volt az itteni nyarakhoz kepest.

En csak az idojaras miattt kepes lennek elkoltozni mashova.

Kibirhatatlan es megszokhatatlan.

Egyfolytaban vagy hideg van, vagy az eso esik esetleg csepereg, vagy most jelenleg nagyon hideg szel fuj.

Futeni kell mindig.

A nap rettentoen hianyzik!!! Annyira depisnek erzem igy magam, nap sehol nincs. Ha esetleg kisut, akkor sincs semmi ereje.

Szoval nagyon meggondolando, hogy valaki ide koltozzon-e.

En soha nem fogom megszokni ezt az idot itt.

Es tudom, hogy sokan az idojaras miatt nem koltoznek ebbe az orszagba. Vagy elkoltoznek az ido miatt innen.

Szoval rossz az idojaras Angliaban(((

2010. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

ma 16:53-nak..

A tavalyi nyár jó volt??Na ne! Egész nyáron jó ha összesen volt 7-8 nap amikor meleg volt...A melegre olyan 25-28 fokot értek...2006-ban volt utoljára olyan meleg(30 foknál is több egy kicsit),hogy az angolok tényleg panaszkodtak,hogy elviselhetetlen a hőség...Azóta csak néha-néha van jó idő...Én 5 év alatt sem tudtam megszokni,és bizony néha nyáron sírva fakadok amikor reggel arra ébredek,hogy megint esik,és köd van,közben meg látom a TV-ben,hogy otthon kánikula van..Örülnék neki ha egyszer nyáron igazán izzadhatnék egyet:)

2010. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia 22:13-as nalunk Londonban a korabbi nyarakhoz kepest jo volt az idei nyar!

De hogy izzadjal Angliaban szerintem azt felejtsd el!

A jo nyarat pedig az itteni rossz nyari idohoz merem, nem a magyarorszagi 30 fokokhoz!

2010. márc. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 00:43

Sajnos az 5 év alatt rájöttem,hogy izzadni nem fogok.Igaz én nem Londonban hanem Oxfordban lakom...De nem mondhatnám,hogy hűű de meleg volt tavaly...2006-ban volt olyan jó meleg,azóta nem nagyon...De legalább télen nincsenek ordító idegek:)

2010. márc. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
44%

télen: 3 fok

nyáron: 20,5 fok

esőzés: hetente 1szer zivatar, 3szor kisebb esőzés

ottani emberek hozzászoktak

.

.

.

mégis milyen választ vártál?

hogy valaki tudja, hogy pontosan hány fok van vagy mi?

2010. aug. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!