Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba kell útlevél ha...

Görögországba kell útlevél ha busszal megyünk?

Figyelt kérdés
1 hét múlva indulunk Görögországba,busszal,Szerbián és Macedónián keresztülmegyünk.Nekem nincs útlevelem,csak új tipusú,érvényes személyim.Az elég?Vagy kellene útlevél is?Mert itt olvasgattam kérdéseket,ebben a témában,de volt aki azt írta,hogy nem elég a személyi.Akkor ez most hogy van?

2015. júl. 24. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég. Minde Szerbia és Macedònia is egyezmény alapján elfogadja az EU-s állampolgárok beutazását személyi ifazolvánnyal.
2015. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell! De ha tovabbra is kételyeid vannak (mert mindig akad olyan válaszoló aki szerint kell), nézd meg a külügyminisztérium honlapján, vagy érdeklődj az utazási irodánál.
2015. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Én is úgy tudom, hogy nem kell.


De azért azt nézd meg, hogy nem-e járt le!


Egyébként jókor jut eszedbe, már ne haragudj, de akár 30 nap is lehet, mire elkészül az útlevél(az más kérdés, hogy hamarabb szokott, de két hetet legalább számolni kell)

2015. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,azt írták az utazási iroda honlapján,hogy jó a személyi is!:) Utolsó,hát igen..gázban lennék,ha útlevél kéne..:)
2015. júl. 24. 14:14
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Itt van a konzuli szolgálat tájékoztatója:

[link]


Érdemes elolvasni a jelen helyzetre való tekintettel az egészet!

2015. júl. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Tudod, én már csak ilyen öreg kötekedő vagyok, de ha befizettél egy útra, a szervezők megmondták, hogy nem kell útlevél, akkor mit vársz tőlünk válaszadóktól????

Persze hogy nem kell.

2015. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!