Kezdőoldal » Utazás » Európa » Külföldi tengerparti városban...

Külföldi tengerparti városban ciki este egyedül bulizni menni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 30. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, ha egyedül jól tudod érezni magad, pl. én nem, mentem, nincs az az isten, hogy akár külföldön vagy belföldön egyedül menjek, de ez személyiségfüggő. Szerintem az ottaniakat nem érdekli.
2015. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rusi1316 válasza:
Én nem nevezném cikinek inkább csak kínos lehet. Nem ismersz senkit,egyedül vagy... Persze (gondolom)így is lehet jókat bulizni de én egyedül biztos nem indulnék el. Főleg külföldön
2015. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én meg pont hogy belfüldön nem mennék semmi pénzért egyedül. A magyarok lenéznek, kiröhögnek, beszólnak. A külföldieknek (most éppen az olasokról beszélek) meg teljesen más a felfogásuk, a hozzáállásuk. De még ha be is szólnának, legalább nem érteném. :DD

#1: Nem tudom igazából, bulizni még nem hogy egyedül, sehogy se voltam, de alajáraton szeretek néha egyedül lenni.

#2: Hát, apámmal megyek Olaszba, az meg nem túl valószíná, hogy majd pont vele megyek bulizni. :D


Egyébként... mit kell csinálni olyankor, hogy az ember ne maradjon sokáig egyedül? (lány vagyok, sajnos eléggé félénk, angolul el tudnék beszélgetni, de olaszul nem, nem vagyok egy szépségkirálynő, de szerintem annyira ronda se)

2015. júl. 30. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős vagy de lányként egyedül én biztos nem mennék, egyébként külföldi szórakozóhelyen még nem voltam, pláne nem olaszországban ( jó neked :D), úgyhogy az ottani viszonyokról fogalmam sincs. Tapasztalataim szerint, a zenés, ivós, party hard móka egyszerűen nem véghezvihető barátok nélkül, nekem ők a kulcs egy jó estéhez. Egyébként én is szeretek egyedül lenni, nem muszáj mindig bulizni, szeretek kiülni a partra nézelődni, az is egy jó buli.
2015. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Cikinek nem ciki, csak veszélyes kicsit. Én megcsináltam ezt egyébként és nem volt semmi gond, de nagyon kell figyelni, hogy ne kovessen senki hazafelé, ne nyuljon senki a piádhoz, ilyenek...
2015. nov. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!