Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki idén (2015-ben) járt...

Aki idén (2015-ben) járt Zakynthoson, mesélne nekem az árakról kicsit? Tavalyi kommentekben láttam, h legolcsóbb sör 1,5 euró, egy vacsi két főre itallal kb 35-40 euró. Az ideji árak mennyire szöktek az egekbe a válság miatt?

Figyelt kérdés
Leginkább Laganas környéke érdekel

2015. júl. 31. 08:20
 1/4 anonim válasza:
Az árak nagyából ugyan azok maradtak, max 50ből kilehet hozni egy vacsit és a sör is helye vállogatja 2 euró alatt van mindenhol szinte. (nem voltam, csak ismerősömék)
2015. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! :-)
2015. aug. 5. 07:29
 3/4 anonim ***** válasza:

benzin 1.55-1.8€/L

sör boltban 0.8-1€

sör étteremben 2.5-4€

vacsora előétel 3.5-6€

vacsora főétel 7-13€

vacsora "csomag" (3 fogás, nem mindegyik étteremben): 13-15€

gyros 2-3€

vacsora két főre 25-35€ (mi mindenhol sokat ettünk és fogyasztottunk italt is)

hajós utazások 10-15€ (pl. Navagio+Blue caves 15€, teknősles+Keri caves+Marathonissi szigeten fürdés 15€, valami standard ár lehet)

napernyő+két napágy bérlése 6-8€/nap, néhány helyen viszont fogyasztás ellenében, ami bármi lehet, ingyenes

quad bérlés 15-30€/nap, a köbcenti és a napok számától függően (minél erősebb, annál drágább, de minél több napra kérítek, annál olcsóbb, érdemes kérni "discount"-ot, ha hosszútávra bérlitek)

Igazából másra mi nem költöttünk, napi kétszer éttermeztünk meg quadot béreltünk és azzal járkáltunk. Boltban sört vettünk, ásványvizet (1.5-2€ per 6b vagy 1€ per 1.5l, ha egyesével veszed) és croissant, rágcsát.

2015. szept. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja még annyi, hogy tudom ajánlani Argassiban a Zorbas nevű helyet a főutcán, életemben nem ettem olyan finomat, mint ott, és 13€ a 3 fogásos "MEAL DEAL" (előétel+főétel+desszert). Kifogástalan, minden este ott vacsiztunk, néha sorban kell állni, mert tömve van, nem véletlen.
2015. szept. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!