Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba Korfua-Sidari...

Görögországba Korfua-Sidari városba megyünk nyaralni! Onnan biciklivel ami elérhető távolságban van, mit érdemes megnézni. Illetve h ott lehet bérelni biciklit?

Figyelt kérdés

2015. aug. 12. 17:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Korfun nem érdemes biciklizni, mert nagyon sok a meredek emelkedő. Sokszor motorral alig bírtunk felmenni.
2015. aug. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
De azért van ra lehetőség?? Mert sajnos jogosítványom nincs! Es nem szeretnénk csak Sidariba lenni,ahova el lehetne jutni biciklivel azért az megnénénk! De tudsz ajanlani valamit h h érdemes elmenni ide-oda! Vagy egyáltalán h kirgiz belül híva érdemes egyáltalán!?
2015. aug. 12. 19:22
 3/28 anonim ***** válasza:
Bicicklit lehet berelni, arakat nem tudok, de mivel a robogok olyan 15 euro/nap korul vannak, feltetelezem hogy a biciklik olcsobbak. Ami relativ kozel van es mindenkepp erdemes megnezni, az Paleokastritsa, az Angelokastro es az Agios Georgios strand. Valoszinuleg van mas erdekes es szep is, de en ezeket lattam(ezen a kornyeken) es merem ajanlani. Tovabba lehet csonakot is berelni, arra nem kell jogsi.
2015. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ne vicceljünk már, Paleokastritsa-Sidari távolság autóval 40 perc!
2015. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
62 km az egész ha jol tudom azt nem mondom h át tekerném,de azért a nagyrészt megszakításokkal simán meg lehet csinálni. 40 perc eleg soknak hangzik autóval.
2015. aug. 13. 08:56
 6/28 anonim ***** válasza:
Masik valaszolo vagyok. A 40 perc autoval ovatosan szerintem is abszolut normalis: nagyon keskenyek az utak, nagyon sok az emelkedo es ereszkedo, durvan sok hajtukanyar, falvakban meg keskenyebb utak(mi jartunk ugy, hogy egy faluban vissza kellett forduljunk, mert 2 haz tul kozel volt egymashoz es nem fertunk el), ha forgalom is van, valakinek varni kell stb. Ettol fuggetlenul kicsi a tav(vagy 23 km), ami legyen biciklivel 1.5-2 ora, de nagyon kellemes tajakon mesz keresztul es Paleokastritsa pedig nem veletlenul a sziget gyongyszeme, kar kihagyni.
2015. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Igen azért biciklivel egyszerűbb a közlekedés ahogy mondjatok! Sidariban ti voltatok mar??
2015. aug. 13. 12:43
 8/28 anonim ***** válasza:
En egy napot voltam, kellemes kis telepules, lassan melyulo, homokos, relativ tiszta tengerparttal es allitolag a sziget ezen a reszen az egyik legaktivabb ejszakai elettel. Mondjuk ha csak a partot nezzuk, akkor sok szebb van a szigeten(szerintem).
2015. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Igen ezt en is igy hallottam hogy ott a legjobb szinte a szigeten az éjszakai élet! De azért 7 napon keresztül lehet unalmas lesz, ezért szeretnénk tájékozódni h mit érdemes megnézni. Helyi látványosságokat. Tudnál ajanlani valamit h hol nezelodjek h hol es hova illetve mivel érdemes menni??? Esetleg a szigeten milyen tömegközlekedési eszköz van?
2015. aug. 13. 14:21
 10/28 anonim ***** válasza:
Menj fakultativ programokra ottani irodakal.Igy tobb mindent lathatsz.
2015. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!