Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba Korfua-Sidari...

Görögországba Korfua-Sidari városba megyünk nyaralni! Onnan biciklivel ami elérhető távolságban van, mit érdemes megnézni. Illetve h ott lehet bérelni biciklit?

Figyelt kérdés

2015. aug. 12. 17:21
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Igen lehet az lesz a legegyszerűbb!
2015. aug. 13. 22:47
 12/28 anonim ***** válasza:
A szigeten vannak rendszeres buszjaratok "nagyobb" telepulesek kozott, okes arban. Amit meg az eddig emlitettek mellett erdemes megnezni, az a Pantokrator hegy, Korfuvaros regi resze es a 2 var, az Achilleon - Sissi kastély, a nyugati part rejtett strandjai.
2015. aug. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
Mi 28.án indulunk Sidariba és tervezzük a bicikli bérlést.Nem tudom,hogy a többi part mennyire érdekel téged,de Sidaritól 3 km-re van a Sunset Beach,ami állítólag nagyon szép hely,mi oda szeretnénk majd eltekerni:)
2015. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Igen mi is 28-an! Mi ami elérhető távolságban van azért azt meg néznénk! Nem tudom egyenlőre h h működik a bérlés!? Több helyszínt is hallottam amit érdemes megnézni! De semmi konkrét nincs!
2015. aug. 22. 00:54
 15/28 A kérdező kommentje:
Melyik utazási irodával mentek? Sok gyerek lesz vajon a buszon? :)
2015. aug. 22. 00:55
 16/28 anonim válasza:
A bicikli bérlés menetével én sem vagyok tisztában,Görögországba most először megyek a Grand Tourssal.És Te?:)
2015. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
Mi 2-3 fakultációs programra megyünk.A szigettúrát semmiképp sem hagyjuk ki,illetve megyünk esti városnézésre Korfu fővárosában.A hajókirándulás és Paxos Antipaxos között vacilálunk még.
2015. aug. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Grand torurs-os busszal,de a Tandt sport travel! Igen valami ilyesmit terveztünk mi is. H tobb fakultatív programon részt veszünk! Illetve tegnap beszéltem egy ismerősömmel aki volt mar ott! Es o azt mondta h át lehet hajóval menni Törökországba!
2015. aug. 22. 11:35
 19/28 anonim válasza:
Komolyan?Errôl nem is hallottam,legalábbis nincs a Grandos programok között.Engem érdekelne,jó,hogy írtad
2015. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Nem keveri valamivel?

Torokorszag messze lenne elege...Szoval nehezen hiszem.

Mas gorog helyrol lehet menni oda de az nem Korfu.

Terkepre nez ra.:-)

2015. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!