Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kefalónia vagy Sarti?

Kefalónia vagy Sarti?

Figyelt kérdés
2015. aug. 15. 05:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Mindkèt hely gyönyörû.
2015. aug. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azért Kefalóna lényegesen jobb kategória, mint Sarti.

Nem mintha az utóbbiban csalódnál. Sarti (ha Szalonikiben szállsz ki a repülőből), lényegesen egyszerűbben elérhető.

Kefalóniához át kell szelni a szazföldet.

2015. aug. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Kefalónia.
2015. aug. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sarti szerintem jóval turistásabb..bár nagyon szép hely, nagy a tömeg, és mindenhol magyar szót hallasz. Pedig én is kacérkodok vele, mert onnan lenne olyan látnivaló, amit nagyon meg szeretnék nézni, csak egyelőre még ódzkodom az óriási nyüzsitől, igy lehet, hogy mellette fogunk valami csendesebb helyet választani, ahonnan akár Sartit is meg lehet nézni.


Kefalónia gyönyörű a képek alapján, tele szebbnél szebb strandokkal. Kicsit messzebb van, és kompozni kell.

2015. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Milyen látnivaló?

Nea Plagián voltunk július közepén, de elautóztunk Sartira is...nem volt nagy nyüzsgés nappal, sőt lehet mondani, hogy alig voltak a tengerparton és a faluba se sokan...strandolni mentünk csak, most pedig lehet ott is szállunk meg. Megy a vacilálás. Egyébként busszal megyünk...

2015. aug. 15. 23:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Eleve vannak ott szép strandok a környéken, de ami engem nagyon érdekelne, az a verginai régészeti terület, imádom a romokat. :)

Szóval jövőre valahová lehet, mi is oda mennénk, ha nem is pont Sartiban, hanem valahol mellette lenne a szállásunk, még nem tudom. Sok helyen voltunk már Görögországban, valahogy a Chalkidiki még kimaradt. :)

2015. aug. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon szép. :)
2015. aug. 16. 11:22
 8/9 anonim válasza:

Sarti-n voltunk, arról csak jókat tudok mondani, és ha már oda mentek, nézzétek meg a közelben a Narancs-partot, a Goa-partot, ha gyönyörű sziklákra és vízalatti kilátásra vágytok, és a szív alakú öblöt. Ha van rá lehetőség, egy motorcsónakos túrát mindenképp ajánlok, felejthetetlen élmény, ahogy a tengerparti lovaglás is.

Az egyik legjobb még Sartiban, hogy az emberek 50%-a beszél valmennyire magyarul, még a tizenéves gyrosos kiscsaj is, van magyar étlap és katalógusok, és a lakosok alapvetően barátságosak.

Jó nyaralást! :)

2015. aug. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdésed kiírásakor épp Kefalónián nyaraltam.:) Nem rég értem haza, és azt kell mondanom, hogy gyönyörű. Sartit 100x leveri szerintem. Remélem, Kefalóniát választottátok.
2015. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!