Kezdőoldal » Utazás » Európa » Budapest-Passau vonat útvonalo...

Budapest-Passau vonat útvonalon menekültek?

Figyelt kérdés
Németországba mennék október elején három hónapra, minden le van már beszélve. Eszünkbe sem jutott, hogy a menekültek is arra tartanak. Anyukám agyon aggódik, egyedül nem akar elengedni, a repülő pedig sokkal drágább. Nem ítélem el a menekülteket, sőt segítem is őket, ha tudom, mert borzasztó helyzetben vannak, ettől függetlenül megértem és kicsit osztom is az aggodalmát. Utazott valaki mostanában Passauba vagy bárhová Németországba Linzen keresztül? Tapasztalatok? Köszönöm előre is!! :)

2015. aug. 29. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Igen vannak és? Nem kell félni tőlük, ugyanúgy emberek. Ha annyira parázol, utazz busszal. Buszra (eurolines), érvényes papírok nélkül fel se lehet szállni. Vagy egy idegennel telekocsi.
2015. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%
Én a Bp-Bécs vonaton találkoztam velük. Elfoglalták a fél szerelvényt, nekünk meg nem maradt helyünk sem több utassal együtt Győrig a folyosón kellett állnunk amíg a készenlétis rendőrök leszedték őket.
2015. aug. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!