Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit csinálna az ÖBB, ha a...

Mit csinálna az ÖBB, ha a "normális" (érvényes papirokkal és jeggyel (hely jeggyel) rendelkező) utasok, tömegesen követelnének kártérítést, vagy mondanák le a Railjet-es utat?

Figyelt kérdés
Nem lenne egyszerűbb és olcsóbb, külön közvetlen vonatokkal elvinni a menekülteket Münchenbe, vagy ahol van a menekült tábor? Esetleg valami lepukkant vasúti kocsikkal, nem pedig emelt szintű ic-vel railjet-el.

2015. szept. 1. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg, ha a lemondás indokolt, visszafizetnék az árát.

Tekintve, hogy nekem ma a MÁV visszaadta, hiszen sajnos nem tudtam elutazni, így ugrott a nyaralásom. :(

2015. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Szeretném kérni, hogy a politika fül alatt tedd fel az ilyen jellegű kérdéseidet.

Emellett, hogy egyetlen szót nem teszel arról, hogy érintett lennél, talán mégsem utazási a kérdésed.

Sokkal inkább jobber.

Aljas

Embertelen

Szemét

és végül Bunkó.

Csá

2015. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es.

Mivel a vonat az a pontból b pontba közlekedik és a rajta ülő utasok utaznak, így nem politikai kérdés. Egyáltalán nem vagyok "jobber". És én is vonattal akartam utazni, de így nem garantált, hogy eljutok vele b pontba. És lehet emiatt sokan elpártolnak a vonattól. A stílusodra pedig inkább nem is írok semmit.

2015. szept. 2. 18:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Hagyjad, Kérdező, ez az elmebeteg már engem is leosztott, amikor meg merészeltem kérdezni, hogy visszaadják-e a pénzt, ha nem tudtam elutazni... Meggyőződése, hogy kamuzunk, és a bevándorlók ellen kampányolunk.

Egyszerűen idióta, ignoráld.

2015. szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!