Kezdőoldal » Utazás » Európa » A görög tengerpartokon mennyir...

A görög tengerpartokon mennyire tűrik meg a nudizást, meztelenkedést?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek nudizni, meztelenkedni és mivel 1 hetet töltök a görög tengerparton, nem hagyhatom ki!

Viszont részletesen utánakerestem és azon a szigeten, ahol leszek, nincs rá lehetőség. A kérdésem az, hogy a kiépített tengerpartokon vagy mondjuk azok szélén mennyire tűrik meg a nudizást? Lehet gond belőle?

20/F



2015. szept. 6. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ekkora tanulatlan kérdést is rég láttam már. Ha nudista strandon vagy ott eltűrik, sima strandon pedig nyilván nem, hanem elvisznek és bezárnak egy ketrecbe.
2015. szept. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Éppen úgy mint Magyarországon: nudista strandon mindenki meztelen, nem-nudista helyen pedig senki !
2015. szept. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Most nem leszólásképpen, de aki egy hetet nem bír ki, hogy ne meztelenkedjen, ott már azért valami probléma van a háttérben szerintem.
2015. szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
64%

Sir Butcher


Nem arról van szó ,hogy nem bírja ki nélküle hanem ,hogy szívesen csinálja szóval ha van rá lehetősége akkor miért ne csinálná? Például ha valaki szeret kerékpározni, ha lesz rá lehetősége akkor nyílván kerékpározni is fog.

2015. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
42%
és*
2015. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom hová utazol, de eddig én minden görög szigeten találtam olyan tengerpartot ahhol lehetettvmeztelenül napozni, fürödni. Persze nem a nagy nyilvános strandokon. A görögök elég toleránsak ebben.
2015. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én Horvátországban és Olaszországban is voltam nudistastrandon. Horvátországban nem tiltja törvény, bárhol lehet nudizni, de általában csak az erre kijelölt helyeken szoktak...
2015. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!