Kezdőoldal » Utazás » Európa » Törökországban mennyi az...

Törökországban mennyi az albérlet havonta,250 euróból kijönne esetleg?

Figyelt kérdés

keresgetem a neten, de leginkább hosteleket ad ki [a legolcsóbb árakra] 3-4 fő nem zavarna, de 7-10 már igen :/ és Isztambulban keresek. valakinek esetleg tapasztalat, ötlet? fontos lenne

köszi előre



2015. szept. 9. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Hostelekben SOSEM lehet hosszútávon lakni.

Az utazóknak van, nem pedig azoknak, akik ott élnek.

2015. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Hostelt vsgy lakást keresel? Itt nagyok a lakások, 90nm körül kezdődnek. Isztambulban ennyiért nem lehet teljes lakást bérelni, a társulás nem tudom szóba jöhet e.
2015. szept. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Egy sztambuli háromszobás-fürdőszobás lakás ára havonta 300-1000 amerikai dollár között van, helytől függően.

Nézd a hirdetési oldalt (angol). Törököknek természetesen olcsóbb...

[link]

2015. szept. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
74%
én éveket éltem ott,tehát tudom.Ott nagyobbak a lakások,100nm-es lakás az ott normál méret,sőt kicsinek is számit.dollárban számolnak a lirán kivül,kb.700-800 usd-től kezdődik a bérleti dij.Külföldinek,főleg nőnek meg nagyon adnak ki lakást.félnek,hogy üzletszerüen férfiakat akarsz ott fogadni.hosteleket nem ismerem.náluk nem szokás idegenekkel összeköltözni,igy albérlő társat nem nagyon fogsz találni.sőt,ott még szoba bérlés sincs,nem szokás.
2015. szept. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!