Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehet, hogy hülye kérdés, de...

Lehet, hogy hülye kérdés, de van mitől tartani az Oktoberfesten? Évek óta tervezzük, hogy megyünk. Befizettük az utat, de most kicsit tartok az egésztől a migráns helyzet miatt!

Figyelt kérdés

2015. szept. 11. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Zsebtolvajok mindenhol vannak, ahol ennyi (ittas) ember összeverődik, jó vigyázni.
2015. szept. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én már 2-szer voltam. Ne parázz, a rendőrség nagyon készül erre mindig! És igen van mitől félned, ha nagyon berúgsz (berúgtok) akkor elhagyhatjátok az irataitok és a telefonotok vagy pénzetek. Szóval ezeknek jó helyet találjatok. A sör meg kiváló!!!!
2015. szept. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
A lerészegedéstől meg a sok weißwursttól.
2015. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Itt mèg annyira nem vadultak be...Mi mèg sajnos eltartjuk őket ezèrt ^nyugi ^ van.
2015. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A gond leginkabb az utazassal magaval lehet. Hatarzar, dugo, ilyesmi.


Az Oktoberfest egy nagyon jol biztositott tomegrendezveny, rengeteg rendorrel. Nyilvan soha nem lehet kizarni semmit, de en azt mondanam hogy biztonsagos, ill. semmi nem mutatja hogy iden kevesbe lenne biztonsagos mint par eve.


Viszont maga az Oktoberfest szerintem erosen tul van porgetve, nem egy nagy durranas SZVSZ.

2015. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Most nèztem a híreket./De/ Münchenben az utcàkon ès a környèken /parkok,utcàk szèlèn /a menekültek csapatokban mindenütt. Regisztráltatni nem akarnak ès az àllomàsokon nem maradnak mert tartanak a haza^küldèstől^
2015. szept. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem megyünk!Az utazási iroda lemondta !
2015. szept. 15. 17:45
 8/9 anonim ***** válasza:

"Münchenben az utcàkon ès a környèken /parkok,utcàk szèlèn /a menekültek csapatokban mindenütt. "


Münchenben elek es elso kezbol cafolhatom amit irtal.


A varosban kabe egy darab koborlo menekultet sem latni.

2015. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Èrdekes... A híradó videófelvètelei màst mutattak. ..
2015. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!