Kezdőoldal » Utazás » Európa » London-Luton reptér vonattal?...

London-Luton reptér vonattal? Hogyan?

Figyelt kérdés

Szervusztok!


Igyekszetem visszaolvasni itt és más fórumokon is,de a vonat közlekedés nem igazán világos,de nem látom nem vagyok ezzel egyedül.

Ha valaki toppon van a témában és válaszol,azt előre is köszönöm!


Lutonról vonattal(nem busszal) mennénk Londonba,nemrégen már kérdezték de én is megtenném


1,Érdemes e előre vonatjegyet venni vagy a helyszínen is ugyanannyiba fog kerülni?

2,Ha előre megveszem és lekésem a vonatot a gép miatt felengednek e egy másik vonatra vagy újra kell vennem a jegyet(ami ugye elég nagy anyagi bukta)

3,National Rail oldalán ugye a Luton Airport célállomást kell megadni nem a Luton Airport Parkway?Vagy mi a két megálló között a külöbség?

4,A vonatjegyem tartalmazza a pár perces shuttle bus árát a reptérről vagy azt külön kell megvenni?

5,National Rail honlapján mikor kiválasztom a járatot be kell jelölni a "ticket provider-t".Ahhoz,hogy igénybe vegyem a 2 for 1 kupont mindegy,hogy a ticket provider pl a London Overground vagy a Great Western Railway(illetve további 15 lehetőség.),mert a National Rail logó ott lesz a jegyen?

6,Fizetés végén Delivery Details "Collect your ticket from the station":ez mit jelent?Automatánál vagy hol lehet átvenni a jegyet?



Bocsánat ha kicsit sokat kérdeztem,de nagy család 9en utazunk(nagyikkal,kisgyerekekkel) és nem lenne jó 200-300 fontot már rögtön az elején kidobni,úgyhogy az első kérdésem lenne a legfontosabb ...:)


2015. szept. 22. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyszínen, automatából véve a teljes árú retúrjegy ára 27 Font (2015 augusztus). Ebben a busz is benne van.
2015. szept. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a Luton Airport Parkway-ig veszel akkor plusz £1.60 a shuttle, ha a Luton Airport-ig akkor benne van az arban. A jegy nem kerul annyiba hogy erdemes legyen azzal szivni hogy lekesed a vonatod, mert akkor az olcso jegy az biz' buko. Ennyit tudok segiteni.


Those passengers arriving at Luton Airport Parkway station without a through ticket to the Airport and who wish to use the shuttle bus will pay an Excess Charge of £1.60 each way if they arrive at the station by train.


Train tickets bought to Luton Airport (rather than to Luton Airport Parkway station) include the cost of the shuttle bus.

2015. szept. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Úgy tudom,hogy csoportos kedvezmény is van(legalábbis a honlapon olcsóbban adja ki)

2015. szept. 23. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!