Kezdőoldal » Utazás » Európa » Körül-belül mire lehet számíta...

Körül-belül mire lehet számítani megélhetést, munkát, életvitelt tekintve? London. Többi lent.

Figyelt kérdés
Kedves londoni magyarok! Jövőre, 2016. augusztusában tervezek kimenni Londonba, több, rövidebb gyakornoki tapasztalattal, mester diplomával. Igyekeztem alaposan utána nézni a dolgoknak, de érdekelne kint élők véleménye. Nem tervezem és remélem, hogy egy héten belül álomálláshoz jutok, az első pár hónapot, esetleg az első fél évet a beilleszkedéssel tölteném.

2015. szept. 25. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem bántásból. De annyi ilyen kérdés volt már! Olyan sokan leírták már az élményeiket, tapasztalataikat. Miért nem tudod elolvasni a régebbi válaszokat???
2015. szept. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az észrevételt, természetesen utánanéztem azoknak is, de szerény véleményem szerint 2011 és 2012. óra változhatott valamicskét az ábra. ;)
2015. szept. 25. 16:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon nem néztél utána, mert jómagam is többször leírtam a tapasztalataimat nem is olyan régen, és rajtam kívül még sokan írtak rá..
2015. szept. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szakmádban nem fogsz tudni elhelyezkedni. Ha elmész mosogatni, az jó meg oké, de nem lesz időd és energiád fejleszteni magad és a szakmádba visszakapaszkodni. Ez saját tapasztalat.


Szerintem addig ne menj ki, amíg nem kaptál munkát a szakmádban. Itthonról pályázz, és ha van valami akkor menjél csak ki. Egyébként ha van bármi kérdésed, nyugodtan írj, szívesen megírom a tapasztalataimat.

2015. szept. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1 héten belül nem fogsz kapni ,,álomállást". Elején érd be azzal, amit felkínálnak, hisz úgyis várnod kell majd a hivatalos NI számodra. Addig viszont meg nem érdemes ülni és várni, inkább érdemesebb elmenni olyan munkákra, amikhez annyira nem nagyon kell NI, elég, ha már csak bejelentkeztél és voltál interjún. Kezdetben ezek ilyen mosogatás, stb. lesz, de ez is jobb, mint a semmi és felélni a pénzedet.

Utána már, ha megjött az NI nyugodtan kereshetsz másik munkát is + ráadásul könnyebb helyzetben is leszel, mert van már minimális angliai munkaviszonyod.

Kezdetben Londont meg felejtsd el. Baromi drága hely. Szép és jó, de ahhoz, hogy normális környéken, nem 8 másik vadidegennel élj egy fedél alatt baromi jól kell keresned. Inkább akkor valamelyik Londonhoz közeli kisvárost válasz.

2015. szept. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, milyen diploma. Valamivel tényleg nehéz elhelyezkedni.

A jó hír, hogy Londonban pár nap alatt álláshoz lehet jutni. A rossz hír pedig az, hogy ezek szállodai munkák, szobalány, mosogató, konyhai kisegítő, felszolgáló stb. Szerintem ha hosszú távra tervezel kint maradni, akkor amint összegyűlik kb. 1000 fontod, indulj ki, és először dolgozz valami ilyen helyen. Ezek a szállodai munkák mind rohadt embertelenek, de rövid távon kibírható, és még mindig lehet váltani. Váltásnál meg jól fog jönni, hogy lesz már kinti munkatapasztalatod.

2015. okt. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
komm és média mesterem lesz és köszi a válaszokat!
2015. okt. 5. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!