Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában tényleg nem ajánlott...

Angliában tényleg nem ajánlott csapvizet inni?

Figyelt kérdés

A csapvíz tényleg nem ivóvíz tisztaságú, vagy ez csak az ásványvízgyártók kitalációja?


Írországban ez igaz, de Angliában is ugyanígy van?



2015. szept. 29. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon régen valamelyik félidióta útikönyv készítő kitalált ilyen ásványvíz/csapvíz baromságokat, és azóta ez apáról fiúra száll.

Miközben még nem láttam Európában olyan országot, ahol a csapvíztől bármi bajod lehetne...

2015. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor (tobb mint 10 evvel ezelott) Londonban eltem (3 evig) siman ittam a csapvizet, de amiota egy masik orszagban elek, azota megcsak fozni sem fozok a csapvizzel, mert itt sajnos nagyon durva dolgokat raknak bele.


De guglizz ra a temara, biztos talalsz angol forumokat ahol olyanok irnak akik ott elnek!

2015. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én tíz éve csapvizet iszom Angliában, most hallom először, hogy nem kéne.
2015. okt. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!