Kezdőoldal » Utazás » Európa » Magyar rendszámú kocsival el...

Magyar rendszámú kocsival el merjünk utazni Szlovákiába?

Figyelt kérdés

Üknagyszüleim az egykori Szepes vármegyéből költöztek Magyarországra.

Jövőre szeretnénk családdal elutazni Szlovákiába megnézni,hogy honnan is származnak az ősök.

El merjünk menni oda magyar rendszámú kocsival?

Hallottam olyanokat,hogy nem szeretik a magyarokat,igaz ez?

Gázos lenne,ha elmegyünk várost nézni,erre fel a szlovákok megrongálják a kocsit.

A település ahová mennék az Szepesolaszi volna,nem messze a Szepesi vártól.



2015. okt. 14. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok butaságot is hall az ember.

Induljatok neki bátran, ezeket a baromságokat pedig felejtsd el.

2015. okt. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ez hülyeség.Nyugodtan menjetek el nem lesz semmi. Mi sokszor voltunk kint Szlovákiába és nem volt semmi. Sőt még rendesebbek az emberek mint otthon xd
2015. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj nyugodtan. Én 2-3 hetente járok Pozsonyba és a város szélén a Tesco vagy a Carefour parkolóban hagyom az autómat, onnan buszozok néha taxi , de még sohasem rongálták meg az autót . Még a mende-mondák szerinti magyar rendszámú autókra szakosodott barbár szláv rongáló bandát sem láttam:)

A meleg felvonulás napján láttam egy horda fekete ruhás bakancsos szlovákot, de ők aznap másra voltak ráállva..

Vidéken olyan a helyzet , mint itthon vidéken.

2015. okt. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nemrég jöttem haza Szlovákiából (Besztercebánya környéke)

Meg kell erősítenem, hogy az emberek nagyon kedvesek és segítőkészek. A kocsit nem kell féltened.

2015. okt. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!