Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mivel érdemes szerintetek a...

Mivel érdemes szerintetek a bécsi adventi vásárra kimenn?

Figyelt kérdés

szombatról vasárnapra szeretne 2 fő felnőtt menni (diák van), tehát 1 éjszaka lenne a szállás. Gondolkoztam utazási irodában is, csak hát a programok annyira nem izgatnak minket, csak a vásár és maga bécs, ahova mi is el tudonk menni. Szóval kötetlen 2 nap lenne.

Mit ajánlotok? Van, aki tapasztaltabb ez ügyben, szívesen olvasnám a véleményét, mit ajánl! Köszönöm!



2015. okt. 19. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi többször is voltunk, mindig egyedileg szervezve.


Szállást a hostelworld, hostelbookers booking és agoda oldalakon szoktam nézni, a legszimpatikusabbat választom. Ha nem belvárosi szállás, számomra fontos, hogy metróvonal környékén legyen.


Utazás Budapestről busz, vonat, autó, bár ha van diákotok autóval nem éri meg két főnek.


Ha gondolod szívesen segítek is, írj privátot nyugodtan.

2015. okt. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy honnan indulnátok.


Utazáshoz vonat: Bécsi kiránduló jegy helyi tömegközlekedéssel. (Azt hiszem 3 vagy 4 napra érvényes. Budapest-Bécs)

Szállás: Keress valami olcsó hostelt, bár nem árt előre lefoglalni főleg arra az időszakra.

2015. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A busz vagy vonat tökéletes, persze ha a Budapest-Győr vasútvonal közelében laksz. Foglalni bookingon szoktam, legutóbb 2 főre 2 éjszakára 25 körül fizettünk egy 3 csillagos (teljesen új, modern felszerelt) szállodában. Nem lett volna értelme hostelbe menni, ennyi vagy még drágább lett volna.
2015. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!