Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egy erős középszintű angol...

Egy erős középszintű angol nyelvtudással Angliában milyen (nem minimálbért fizető) munkákra tudok jelentkezni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 29. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Közèpszintű Magyarorszàgon vagy itt? Ha otthon középfokùnak ertékeled a nyelvtudásod, az itt alapfok. Hidd el sokan kijöttek középfoknak hitt tudással, valòs helyzetben köpni nyelni nem tudtak. Jò nyelvtudàssal, szakmai tudàssal elèrhető rengeteg poziciò, ez csak tőled függ.
2015. okt. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szaniszlo Ferenc válasza:
itt semmire sincs garancia. Barátnőm anyanyelvi szinten tud angolul, mégis én kaptam hamarabb állást ráadásul duplaakkora bérért. Ugyhogy egy jo szakma sokat szamit
2015. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi sem biztos, ez igaz. Én már mondthatom, hogy tényleg elég jól beszélek angolul-8 éve kinn élek, szóval fel tudom mérni, hogy mennyire beszélek jól. Sajnos nem sikerül kitörnöm a gyári-takarítós melóból, mert nincs tapasztalatom. Már végzettségem is van, mivel elvégeztem néhány tanfolyamot, de egyelőre úgy tűnik, nem elég. Párom is minimálbéres, hlyére túlórázza magát. Egy másik ismerős pár-család-nál meg az asszony varrónő végzettségű, van egy kicsit jobban fizető teljes munkaidős állása, férjének meg minimálbér majdnem dupláját keresi, agyilag 0 a fickó, olyan sötét, hogy ritkán látni ilyet, nyelvtudás 0, nem is hajlandó megtanulni. Húsiparban dolgozik. Kevesebbet dolgozik, mint a párom, párom meg szintén jól beszél angolul. A feleség se túl jó angolul. Ők keresnek 35e font körül évente szr nyelvtudással, de két keresett szakmával, mi meg jó nyelvtudással ketten keresünk 24-et, vagy még kicsit kevesebbet is.

Jó szakma kell ide, tapasztalat, a nyelv csak harmadlagos sokszor.

2015. okt. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szaniszlo Ferenc válasza:
Nekem 3 hónapba telt, mire tudtam bankszámlát nyitni, ami elvileg feltétele a munkába állásnak. Nem vagyok egy rasszista típus, de a kivándorolt magyar-cigányok a helyi bankoknál alaposan aláásták a bizalmat a normális dolgozó magyarokkal szemben.
2015. okt. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
1.-vel nem ertek egyet. Pont forditva. Az otthoni elvarasok sokkal magasabbak. Itt eleg ha meg tudsz szolalni angolul es gyakorlatilag barmilyen munkara jelentkezhetsz, amire alkalmas vagy.
2015. okt. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!