Kezdőoldal » Utazás » Európa » Menyi pénzt lehet át vinni...

Dkov06 kérdése:

Menyi pénzt lehet át vinni Magyarországra Angliábol légi járaton fontban?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert kellene majd haza vinnem 25ezer fontot vagy tobbet. Csak nem nagyon tudom mi a szabály meg hát igazábol házat akarok venni meg berakni a bankba is és ezét kéne tudnom mennyi az a max pénz amit lehet vinni.? pontosan szeretném tudni menyi a maximum sporolok nagyon.

2015. okt. 29. 15:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

>> felteszik a kérdéseket...


A fene sem kérdez semmit... 25.000 font elfér a nadrágzsebemben.

2015. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Heteske angliába lehet venni lakást 15ezerért és £400-500 ki lehet adni a másik utalás nem jó mert sokat felszámolnak nem lopot pénzröl van szó segélyböl sporolok mert nem adnak melot meg nem beszélve arrol hogy kisé pofátlanok az angolok ami a lakást ileti kociába tudnék majd veni és kitudnám adni anyiért amenyit irtam ismerösöm is mondta és soha nem kéne dolgoznom amugysem tudnék othon
2015. okt. 30. 01:02
 13/14 anonim válasza:
milyen segélyt kapsz? sajna, nekem sincs most munkám itt kint.
2015. okt. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
2félét ESA plusz a DLA de ezt csak azért kapom merd disability vagyon amugy mit jelent hogy elvámolni? Ja és hogy férne el 25ezer font a zsebedben ? LoL
2015. okt. 31. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!